Piłkarskie wyzwanie z FlyingAtom | Weź udział w zabawie i zgarnij bitcoinowe gadżety!

Kto wygra mecz? Jeżeli lubisz typować wyniki i strzelców bramek meczów piłkarskich, wyzwanie FlyingAtom jest w sam raz dla Ciebie. Warto wziąć w nim udział tym bardziej, że do zgarnięcia są atrakcyjne, bitcoinowe gadżety!

EURO 2020 (2021) wystartowało! Baw się wspólnie z nami!

Pomimo tego, że pandemia Covid-19 pokrzyżowała fanom piłki nożnej plany w kontekście celebrowania Mistrzostw Europy w pierwotnym terminie, EURO rozpoczęło się na dobre. Piłka w grze!

Zmagania narodowych reprezentacji rozpoczęły się w dniu wczorajszym. Tegoroczna edycja EURO jest z pewnością historyczna. Pierwszy raz w historii ma bowiem miejsce sytuacja, kiedy mecze tej imprezy rozgrywane będą na stadionach 11 miast w 10 państwach. Udział w bieżącej edycji turnieju biorą 24 reprezentacje, w tym również nasze Orły.

Nie ma chyba takiego fana piłki nożnej, który nie lubi typowania wyników meczów oraz strzelców bramek. W związku z powyższym zapraszamy Was do wzięcia udziału w piłkarskiej zabawie podsyconej bitcoinowymi gadżetami od FlyingAtom.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

1. Wytypuj wynik poniedziałkowego meczu Polska – Słowacja

2. Wytypuj strzelca pierwszej bramki (gdy będzie więcej dobrych typów niż jeden to będzie decydujące)

3. Wytypuj minutę strzelenia pierwszej bramki (gdy będzie więcej dobrych powyższych typów to będzie decydujące)

4. Jeśli zarówno wynik, strzelec i minuta strzelenia pierwszej bramki wytypowane zostaną prawidłowo przez więcej niż 1 osobę o zwycięstwie zdecyduje fakt, kto jako pierwszy opublikował komentarz pod postem o zabawie.

5. Zbieranie typów kończy się z pierwszym gwizdkiem rozpoczynającym mecz.

6. Stawiasz 0:0? Podaj minutę wystawienia pierwszej kartki (gdy będzie więcej dobrych typów niż jeden to będzie decydujące)

7. Uznawane są typy wyłącznie pod postęp dotyczącym zabawy na oficjalnej stronie FB FlyingAtom. Jeden komentarz z typem na jedną osobę.

do wygrania: nowa Koszulka meczowa Escoli Varsovia i Bitcoinowe gadżety

Swoje typy umieszczajcie w sekcji komentarzy pod postem na facebooku FlyingAtom: LINK

Na pierwszym meczu zabawa się nie kończy

To nie wszystko. Do wzięcia udziału w zabawie na powyższych zasadach zapraszamy Was również w kontekście kolejnych meczów naszej reprezentacji. Śledźcie fanpage FlyingAtom na Facebooku. W najbliższych dniach pojawią się tam posty dotyczące typowania wyników na kolejne mecze Polski (19.06 – Hiszpania-Polska i 23.06 – Szwecja-Polska).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

FlyingAtom sponsorem klubu piłkarskiego Escola Varsovia

Escola Varsovia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce.

Klub jest dziś jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Takie też były pierwotne założenia – pokazać, że w Polsce można szkolić inaczej – lepiej. Zespoły młodzieżowe Escoli Varsovia rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce – m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję mierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy.

W ramach umowy sponsorskiej FlyingAtom wspiera finansowo akademię klubu oraz dokonał zakupu strojów meczowych dla zespołów Escoli.