Piłka w grze: sponsorowana przez FlyingAtom drużyna Escola Varsovia rozpoczęła sezon 2021/2022!

1 136

Zwycięstwo klubu Escola Varsovia w meczu z Unią Warszawa (końcowy wynik 3:0) to świetne rozpoczęcie rundy jesiennej forBET IV liga 2021/2022. Podobnie jak w poprzednim sezonie, zawodnicy Escola Varsovia zawalczą o srebrne monety (w przypadku najlepszego zawodnika sezonu będzie to nawet złoto najwyższej próby!).

Monety dostarcza FlyingAtom (właściciel popularnej sieci kantorów kryptowalutowych oraz bitomatów rozmieszczonych na terenie całego kraju). Firma z powodzeniem rozwija markę flyingatom.gold, w ramach której sprzedawane są srebrne i złote monety (a także sztabki) oraz diamenty. Jest to sponsor, z którym Escola Varsovia zaczęła współpracę już w poprzednim sezonie. Chociaż tego typu działania cieszą się na świecie ogromną popularnością (jedna z zagranicznych giełd kryptowalutowych sponsoruje nawet F1), to w Polsce przez długi czas brakowało podobnych inicjatyw.

Sponsoring sportowy FlyingAtom

Działająca od wielu lat w handlu kryptowalutami firma FlyingAtom postanowiła to zmienić. Oprócz tradycyjnych działań związanych z udzieleniem wsparcia finansowego i zakupu strojów meczowych sieć kantorów kryptowalutowych nagradza również najlepszych zawodników.

Srebrne monety dla najlepszych piłkarzy Escola Varsovia

Dzięki temu podczas każdego meczu wybierany jest piłkarz, który najlepiej zaprezentował swoje umiejętności. Sportowiec otrzymuje wówczas specjalny certyfikat oraz jednouncjową srebrną monetę. To jednak nie wszystko, bo na koniec rozgrywek FlyingAtom wspólnie z klubem Escola Varsovia wybiera najlepszego zawodnika sezonu. Zwycięzca może liczyć na cenioną wśród inwestorów złotą monetę o wadze 1 uncji z rozpoznawalnej na całym świecie serii Wiedeńscy Filharmonicy.

W sezonie 2020/2021 Escola Varsovia zajęła 4 miejsce i zdobyła 45 punktów. Najlepszym zawodnikiem drużyny seniorów został Mateusz Mazur, który gra na pozycji pomocnika. To właśnie on otrzymał specjalną nagrodę od sponsora. Wręczenia złotej monety dokonał prezes FlyingAtom Dawid Muszyński.

Wszystkim zawodnikom klubu Escola Varsovia życzymy samych zwycięstw! Trzymamy kciuki, aby runda jesienna forBET IV liga 2021/2022 zakończyła jeszcze większymi sukcesami. Zachęcamy również do odwiedzenia strony sponsora FlyingAtom (flyingatom.com) oraz klubu piłkarskiego Escola Varsovia (escolavarsovia.pl). Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem takich monet jak te, o które walczą piłkarze, zajrzyj na flyingatom.gold.

Komentarze