Integracja polskiej społeczności kryptowalut

566

Portal Bithub.pl powstał z myślą o polskiej społeczności Bitcoin, w celu zapoznania jej z tematyką kryptowalut, jej popularyzacją oraz integrowaniu naszej, kryptowalutowej społeczności. Właśnie dlatego chętnie wspieramy wszelkie inicjatywy związane z jej propagowaniem, wszelkie meetupy i konferencje. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom społeczności idziemy teraz krok naprzód.

Przygotowaliśmy grupę ogólnopolską (Bitcoin Blockchain Polska) oraz specjalne regionalne grupy na Facebooku, których zadaniem będzie wspierać lokalne społeczności. Będą się tam pojawiać informacje o projektach związanych z kryptowalutami, które działają w danej okolicy, informacje o wydarzeniach. Grupa będzie również spajać społeczność i inspirować do samodzielnego podejmowania lokalnych inicjatyw.

W związku z tym poszukujemy osób, ambasadorów, którzy razem z nami są chętni do prowadzenia grup i animowania swojej społeczności. Do każdej grupy regionalnej szukamy 1-2 osoby o profilu technologicznym oraz 1-2 osoby o profilu giełdowo-inwestycyjnym.

Ambasador grupy to nie funkcja, w której ktoś leży i pachnie, ale organizuje spotkania oraz aktywizuje społeczność by można było się wymienić informacjami. Osoby takie powinny być rozpoznawalne w swoim środowisku, ale jednocześnie nie być osobami bardzo zajętymi w prowadzonymi swoich projektów czy firm. Mieć czas i chęci do prowadzenia tej grupy.

Linki do grup z poszczególnych miast znajdują się poniżej:

Jeżeli nie widzisz tu swojego miasta/regionu, a chciałbyś, aby Twoja lokalna społeczność też zaistniała prosimy również o kontakt.

Osoby zainteresowane rolą ambasadorów prosimy o kontakt z administratorem grupy (Łukasz Kopeć) bądź na maila [email protected]

Szczegółowych informacji o kryptowalutach i technologii Blockchain można szukać też na grupach tematycznych:

Wydarzenia, Eventy 
Ogłoszenia Praca
Inwestycje, kryptowaluty, ICO
Bitcoin, Kryptowaluty – poradniki, początkujący, bezpieczeństwo
Bitcoin, Kryptowaluty – analiza techniczna, wykresy, świece
Kopanie kryptowalut / Mining crypto / BitCoin / Koparki

Komentarze