FlyingAtom na stałe obniża prowizje

Osoby, które od dłuższego czasu działają na rynku kryptowalut, z pewnością niejednokrotnie spotkały się z pytaniem typu: czy te pieniądze da się w jakiś sposób wypłacić? Oczywiście, że się da i to na wiele różnych sposobów!

Cała sztuka polega na tym, aby zrobić to na korzystnych warunkach. 🙂

Marzec miesiącem zmian dla polskiej sieci kantorów krypto

Zaledwie w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że wystartowała nowa strona sieci kantorów FlyingAtom. Dzięki wprowadzonym zmianom strona stała się czytelniejsza i jest bardziej funkcjonalna. Graficzna strona projektu wygląda bardzo estetycznie, a całość prezentuje się nowocześnie.

Zmianie strony internetowej towarzyszyło przedłużenie obniżenia prowizji, jednak była to promocja ograniczona czasowo. Duże zainteresowanie i pozytywny feedback od klientów przyczyniły się do podjęcia decyzji, aby obniżoną prowizję wprowadzić na stałe.

Niska prowizja przy wymianie kryptowalut

Oznacza to, że w każdym z kilkunastu kantorów i ponad 40 bitomatów należących do sieci FlyingAtom (najbliższy punkt możesz znaleźć dzięki wyszukiwarce dostępnej w zakładce kantor Bitcoin lub bitomaty) przy wymianie kryptowalut na gotówkę lub gotówki na cyfrowe aktywa, nie zapłacisz prowizji wyższej niż 3%.

Przykładowe kryptowaluty, które możesz łatwo wymienić w kantorach stacjonarnych: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Polkadot (DOT), Solana (SOL), Cardano (ADA) i wiele innych. Kantory oferują również wymianę popularnych meme coinów (Dogecoin i Shiba Inu). Jeżeli nie możesz się zdecydować, na co w danym momencie wymienić gotówkę, zawsze masz możliwość skorzystania z wymiany na stablecoiny. Kantory obsługują zarówno najpopularniejszy Tether (USDT), jak i uważany za jeden z najbezpieczniejszych USD Coin (USDC).
W bitomatach wymienisz BTC oraz ETH, USDT i USDC na sieci ERC20.

Jak dodatkowo obniżyć prowizję?

Prowizja nie wyższa niż 3% oznacza, że można ją dodatkowo obniżyć i tym samym oszczędzać na każdej wymianie w kantorze. W tym celu należy po prostu dokonać wymiany na większą kwotę. Warto o tym pamiętać i zamiast na przykład cztery razy wymieniać po 16 500 PLN, załatwić to w ramach jednej transakcji i dzięki temu skorzystać z obniżonej prowizji (w tym przypadku byłoby to zaledwie 2,8%).

Kantorowe “wieloryby”, które umówią się na wymianę kwoty przekraczającej 500 000 PLN, zapłacą jedynie 2,5% prowizji.

Szczegóły znajdziesz w poniższej tabeli:

Komentarze