FlyingAtom Gold umożliwia zakup metali szlachetnych za Bitcoiny

Bitcoin nazywany jest często „Cyfrowym Złotem”. Określenie to bierze się m.in. z rosnącej popularności tej kryptowaluty, możliwości szybkiego i dużego wzbogacenia się w momencie wzrostów na rynku. Sytuacja porównywalna do amerykańskich historii o gorączce złota w XIX wieku. Dokonując inwestycji na rynkach, warto jednak pamiętać o dywersyfikacji swojego portfela. Taką opcję umożliwia sklep FlyingAtom Gold gdzie za Bitcoiny można nabyć metale szlachetne.

Dlaczego Złoto

Złoto ma za sobą kilka tysięcy lat historii i przez ten okres nie raz udowodniło swoją wartość. Jego podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie naszych oszczędności przed tym, by ich wartość nabywcza nie topniała. Nie jest, zatem to inwestycja sensu stricto, ale raczej zabezpieczenie, coś, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasze ciężko zarobione pieniądze nie będą z każdym rokiem coraz mniej warte. Gdy zamieniamy papierowy pieniądz na złoto – to od tego momentu przestajemy się martwić wzrostem cen, gdyż naturalnym zadaniem złota jest pochłanianie skutków inflacji i zadanie to spełnia z powodzeniem od tysięcy lat.

Dobrym tego przykładem jest cena samochodu w 1930 roku i obecnie. W 1930 roku nowy, dobry samochód kosztował równowartość 25 uncji złota, ale złoto to kosztowało wówczas tylko 300 $. Dziś także za 25 uncji kupimy dobry samochód, ale taka ilość złota kosztuje już ponad 30 000 $! To pokazuje, jak traci na wartości papierowy pieniądz, a równocześnie jak złoto trzyma wartość.

FlyingAtom Gold

Sklep FlyingAtom Gold posiada w swojej ofercie nie tylko złoto, ale tez srebro i diamenty inwestycyjne. Oferta inwestycyjna sklepu to złote i srebrne sztabki oraz monety bulionowe renomowanych na całym świecie producentów. Flyingatom Gold oferuje produkty następujących mennic:

Monety i sztabki tych producentów można bez problemu sprzedać na całym świecie ze względu na ich międzynarodową renomę i rozpoznawalność.

Diamenty inwestycyjne z oferty FlyingAtom Gold posiadają certyfikaty najlepszych międzynarodowych instytutów gemmologicznych funkcjonujących na rynku:

  • GIA (Amerykański Instytut Gemmologiczny)
  • IGI (Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny)
  • HRD (Wysoka Rada Diamentów)

Każdy z diamentów posiada laserową inskrypcję, czyli mikronumer znajdujący się na rondyście diamentu, zgodny z numerem znajdującym się w certyfikacie. Jest to w tej chwili najlepsze zabezpieczenie gwarantujące autentyczność diamentu.

Zakupów można dokonywać w sklepie internetowym FlyingAtom.gold oraz w biurach kantoru kryptowalut FlyingAtom w Warszawie i Katowicach. Dodatkowo można również w każdym z biur kantoru Flyingatom bezpłatnie odebrać swoje zamówienie zrealizowane w sklepie internetowym.

Kluczem do sukcesu w inwestycjach jest dobrze zdywersyfikowany portfel. Inwestując na rynku kryptowalut, jakże zmiennym i dynamicznym warto pomyśleć też o ulokowaniu środków w bardziej stabilnym aktywie. Biura FlyingAtom Gold w Warszawie i Katowicach są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. Na wszelkie Wasze pytania odpowiedzą firmowi specjaliści pod numerem telefonu  886 900 450 lub mailowo – kontakt na biuro@flyingatom.gold. Warto zapoznać się też z pełną ofertą sklepu na stronie Flyingatom.gold.

Komentarze