Bithub Krypto Polska na Telegramie | Jeszcze do nas nie dołączyłeś? Nie zwlekaj!

25 475

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś podyskutować o swoich ulubionych kryptowalutach z aktywnymi i doświadczonymi praktykami rynku? Dołącz do społeczności Bithub Krypto Polska na Telegramie!

Kiedy w ubiegłym roku uruchamialiśmy grupę Bithub Krypto Polska nie spodziewaliśmy się, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy stanie się ona największym i najbardziej angażującym miejscem dzielenia doświadczeń w zakresie inwestowania w kryptowaluty.

W chwili obecnej, grupa liczy 1947 członków. W każdej chwili, aktywnych członków online liczymy w setkach.

O czym dyskutujemy na telegramowej grupie Bithub ?

Zapraszamy wszystkich miłośników kryptowalut do współtworzenia największej i najbardziej merytorycznej dyskusji na temat aktualnej sytuacji na rynku aktywów cyfrowych – zarówno pod względem fundamentalnym, jak i technicznym.

Celem tej grupy jest zgromadzenie wszystkich miłośników kryptowalut w jednym miejscu. Publikujemy tu artykuły, analizy techniczne oraz setupy przygotowane przez naszych specjalistów. Organizujemy również inspirujące konkursy z nagrodami.

Pasjonujesz się kryptowalutami? Lubisz analizować kurs BTC i innych kryptowalut? Chcesz przedstawiać członkom grupy swoje wnioski i obserwacje z wykresów? Nie przechodzisz obojętnie obok ważnych informacji z rynku o charakterze fundamentalnym, które mogą mieć wpływ na wycenę kryptowalut? Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca – dołącz do nas już dziś!

Jednocześnie zachęcamy Was wszystkich do aktywnego komentowania danych wątków oraz dzielenia się swoją wiedzą i pomysłami dotyczącymi publikowanych wykresów i artykułów.  

Co to jest Telegram?

Telegram jest to darmowy komunikator internetowy porównywalny do Messengera. Użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy, naklejki, nagrania oraz pliki różnego typu. Aplikacja dostępna jest na Androida, iOS, Windows Phone, Windows NT, MacOS, Firefox OS oraz Linux. Telegram Dodatkowo posiada wiele ciekawych funkcji oraz pozwala na łatwiejszą komunikację pośród dużej grupy osób.

Żeby uzyskać do niego dostęp, wystarczy ściągnąć aplikację, następnie wpisać imię i podać kod SMS wysłany na dany numer telefonu.

Tylko tyle …

Jak dołączyć do naszej grupy na Telegramie?

Grupa jest prywatna i można do niej dołączyć tylko za pomocą linku referencyjnego. Ten link znajduje się poniżej. Zachęcamy każdego do dołączenia oraz do udostępnienia grupy swoim znajomym.

Link do grupy: https://t.me/BitHubPolska

Wszystkim członkom dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie oraz za to, że razem z Wami możemy tworzyć NAJWIĘKSZĄ, merytoryczną grupę o analizie technicznej i fundamentalnej kryptowalut w Polsce.

Komentarze