Giełda BitClude

10 059

BitClude.com to pierwsza uregulowana przez Krajowy Nadzór Finansowy giełda kryptowalut posiadająca licencję Małej Instytucji Płatniczej. Giełda została otwarta na początku roku 2019. Założyciele giełdy od samego początku istnienia spółki kładli duży nacisk na transparentność będąc jako pierwszy podmiot z branży otwartymi na regulacje przez nadzór finansowy.

Dane Firmy

Tapik Sp. z o.o.
ul. Ratajczaka 33/4
61-816 Poznań
KRS: 0000708888
NIP 879-269-72-21
Nr lic. KNF: MIP 11/2019
CEO: Jakub Wierzcholski

Kryptowaluty

Waluty FIAT

PLN, EUR, USD, GBP

Główne zalety

✔ Szybka rejestracja
✔ Automatyczna weryfikacja tożsamości w mniej niż minutę
✔ Szybkie wpłaty BLIK oraz szybkie przelewy
✔ Brak minimum wpłaty i wypłaty przelewem tradycyjnym
✔ Szybki konwerter kryptowalut i walut FIAT
✔ Prowizja Maker = 0%
✔ Najniższa prowizja Taker = 0,2%
✔ Wypłaty z bankomatów
✔ Bezpłatne transfery wewnętrzne
✔ Aż 80% z prowizji za polecenie giełdy

Opłaty i prowizje

Oferta Maker 0%
Oferta Taker o.2%
Wpłata BLIK 2%
Wpłata Dotpay 2%
Wpłata przelewem bankowym 0 zł
Wypłata przelewem bankowym 1 zł
Wypłata z bankomatu 10 zł

Polityka AML, KYC, CTF

Spółka jako podmiot regulowany od chwili uzyskania licencji podlega normom bankowym w zakresie weryfikacji Użytkowników jak i źródeł wpłat. Od samego rozpoczącia działalności Spółka konsultowała swoje procedury z wiodącymi bankami na rynku polskim jak i zagranicznym, aby ustalić wspólną strategię weryfikacji transakcji odbywających się za pośrednictwem technologii blockchain. Mimo szeregu zabezpieczeń i procedur Użytkownicy nie odczuwają uciążliwości z nimi związanych. Weryfikacja odbywa się w sposób automatyczny z wykorzystaniem A.I. i prawidłowo przeprowadzona trwa mniej niż 30 sekund. BitClude wytycza nowe standardy bezpieczeństwa zarówno jeśli chodzi o ich poziom jak i intuicyjność dla Użytkowników.

Weryfikacja

W BitClude weryfikacja tożsamości Użytkowników jest 3-etapowa. Zabiera ona maksymalnie pięć minut i jest bezpośrednio połączona z procesem rejestracji konta. Pierwszym etapem weryfikacji jest weryfikacja adresu email, poprzez konieczność kliknięcia w link aktywacyjny. Podczas procesu rejestracji wymagane jest również przepisanie kodu SMS, co stanowi drugi etap weryfikacji tożsamości. Do pełnego korzystania z funkcji giełdy wymagana jest również weryfikacja tożsamości na podstawie dokumentów wydanych przez Państwo. W przypadku dowodu osobistego weryfikacja automatyczna polega na przesłaniu awersu i rewersu tego dokumentu, oraz 3-krotnym obrocie głowy przed kamerą urządzenia w celu zebrania skanu twarzy. Na podstawie zebranych w procesie weryfikacji danych sztuczna inteligencja sprawdza czy dokumenty faktycznie należą do osoby, która się weryfikuje oraz czy nie jest ona wpisana na którąkolwiek z list osób podejrzanych / poszukiwanych. Po akceptacji następuje automatyczne zweryfikowanie konta. Trwa to z reguły mniej niż 30 sekund, a poziom bezpieczeństwa jest znacząco wyższy od tego przy weryfikacji przez człowieka.

Support

BitClude wspiera Użytkowników na dwa sposoby. Po pierwsze poprzez możliwość wysłania wiadomości email na adres [email protected]ą, znacznie prostszą formą kontaktu jest skorzystanie z czatu online z zespołem specjalistów. Z reguły Zespół odpisuje w ciągu jednej minuty. Dzięki zespołowi złożonemu z samych deweloperów giełdy, problemy techniczne są rozwiązywane dużo szybciej, ponieważ proces decyzyjno-organizacyjny jest maksymalnie zoptymalizowany.

Przydatne linki

Rejestracja: https://panel.bitclude.com/register
Kursy: https://bitclude.com/pl/aktualny-kurs-bitcoin-cena-bitcoin
API: https://docs.bitclude.com/#bitclude
Czym jest Bitcoin: https://bitclude.com/pl/informacje-o-bitcoin
Jak zacząć: https://bitclude.com/pl/jak-zaczac-z-bitcoin
Blog: https://blog.bitclude.com/
Pomoc: https://bitclude.freshdesk.com/support/home

Obserwuj BitClude

Twitter: https://twitter.com/BitClude
Facebook: https://www.facebook.com/BitClude/
Instagram: https://www.instagram.com/bitclude/

Komentarze