Ledger Nano S taniej o 50%

Halving, który miał miejsce w miniony poniedziałek, przyniósł nie tylko obniżenie nagród za wydobyty blok. Korzystając z tej historycznej chwili, wiele firm zdecydowało się na wyjątkowe promocje. Dzięki temu portfele Ledger Nano S można kupić obecnie za 50% ceny!

50% zniżki na portfel sprzętowy

Ledger Nano S to jeden z najpopularniejszych portfeli sprzętowych na rynku, w którym możemy przechowywać, wysyłać i odbierać przelewy kryptowalutowe. Dzięki smukłej konstrukcji klasycznego pendrive jest bardzo mobilny i zawsze możemy go mieć przy sobie. Jest to doskonały wybór nie tylko dla osób mających doświadczenie w branży, ale także dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki i chcą poznać tajniki bitcoinów i innych modeli cyfrowych. Na Ledger Nano można zainstalować na raz od 3 do 20 różnych aplikacji (portfeli) kryptowalut. Pozwala to na przechowywanie większość dostępnych obecnie na rynku cyfrowych walut. Pełna lista obsługiwanych walut znajduję się na stronie producenta Ledger.com.

Z okazji halvingu, obecnie ten popularny portfel sprzętowy jest do kupienia za 50% swojej nominalnej wartości. Dzięki ofercie producenta oraz polskiego dystrybutora tych portfeli, sklepowi FlyingAtom Shop, możemy nabyć Ledger Nano S za jedyne 164,50 zł. To wyjątkowa okazja, aby zadbać o bezpieczeństwo swoich kryptowalut za tak małą cenę. Ta wyjątkowa promocja trwa do 17 maja. Jedna osoba może nabyć maksymalnie 3 portfele w promocyjnej cenie. Link do zakupu portfela poniżej:

KUP LEDGER NANO S W WYJĄTKOWEJ CENIE

FlyingAtom Shop to polski sklep internetowy, w którym możemy kupić portfele sprzętowe oraz przedmioty i gadżety związane z kryptowalutami. W ofercie sklepu znajdziemy koszulki, skarpetki, kubeczki, karty do gry, spinki, monety i wiele innych kryptowalutowych gadżetów. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem portfeli sprzętowych firm Trezor, Ledger w naszym kraju.

Komentarze