Wystartował FlyingAtom Shop – sklep z krypto gadżetami

Polska społeczność doczekała się w końcu sklepu z przedmiotami oraz gadżetami związanymi z kryptowalutami. Oficjalnie wystartował FlyingAtom Shop oferujący szeroki asortyment oraz możliwość płatności w Bitcoinie.

Na polskim rynku dostępnych jest kilka firm, które oferują gadżety związane z kryptowalutami, jednak ich oferta jest mocno ograniczona. Otwarty właśnie sklep internetowy Flyingatom Shop zmienia jednak tę sytuację. Znaleźć w nim możemy szeroką gamę produktów wraz z dostępnymi wieloma wzorami. W wyborze produktów nie jesteśmy ograniczenie tylko do Bitcoina i Ethereum, ale możemy wybierać wśród motywów z kilkunastoma kryptowalutami.

muszka Bitcoin

Głównym asortymentem sklepu są gadżety. Najbardziej kojarzącym się kryptowalutami przedmiotem są monety kolekcjonerskie. Na FlyingAtom Shop znajdziemy szeroki wybór tych monet. BitcoinEthereum, Monero, Zcash, EOS i inne. Poza decyzją, którą walutę wybieramy, możemy wybrać jeszcze wersję kolorystyczną złotą albo srebrną, a w przypadku Bitcoina również brązową.

moneta Bitcoin

Produktem, którego nie mogło zabraknąć w takim sklepie, są koszulki. Do wyboru mamy 8 wzorów, a twórcy sklepu zapowiadają, że pojawią się kolejne. Tuta możemy wybrać od prostego nadruku z Bitcoinem, po projekty łączące kryptowaluty z motywami znanymi z pop kultury.

koszulka-bitcoin-popeye-kryptowalut-rozm-s

W asortymencie sklepu możemy znaleźć też poduszki, kubki, smycze, naklejki, podkładki pod mysz, magnesy na lodówkę, balony, napoje energetyczne, a nawet znaczki pocztowe. Z ciekawszych produktów możemy zakupić muszkę z poszetką, skarpetki czy kieliszki. Wybór jest więc duży, a zgodnie z zapowiedziami sklep ma być regularnie uzupełniany o kolejne pozycje.

piłeczka bitcoin

W ofercie sklepu znajdziemy też portfele sprzętowe. Obecnie dostępny jest jedynie Trezor, ale mają się pojawić kolejne. Nabyć tu też można osłony na swoje portfele sprzętowe, które można przykleić lub przykręcić do wybranych powierzchni.

Sklep oferuje kilka sposobów wysyłki oraz metod płatności. Jak przystało na sklep działający w branży kryptowalut mamy tu możliwość dokonać transakcji za pomocą Bitcoina. Jest do bardzo miły ukłon w stronę społeczności. W przypadku zakupów powyżej 200 zł otrzymamy darmową wysyłkę. Święta już niedługo, a FlyingAtom Shop wydaję się idealnym miejscem na zakup prezentów dla osób siedzących w krypto świecie.

Komentarze