Twitter komentuje nowy łańcuch Luny

Choć wydawało się, że Terra (LUNA) i wszystko co z nią związane definitywnie zakończyło swój żywot, a Do Kwon potrzebuje cudu, by uniknąć wyroku, świat krypto obiegła ostatnio wiadomość o dzisiejszym debiucie nowego „projektu”, u steru którego ponownie zasiada nie kto inny, jak nasz ulubiony Koreańczyk, kapitan Do Kwon.

Luna 2.0, bo o niej mowa, wystartowała w dniu dzisiejszym, tj. 28.05.2022 i będzie można wejść w jej posiadanie za pośrednictwem większości najpopularniejszych giełd, m. in. Binance, KuCoin, ByBit, OKX czy FTX.

Jeszcze kilka dni temu można było śmiało stawiać tezę, że zaufanie do Terry i wyczynów Do Kwona uleciało bezpowrotnie. Rzeczywistość udowadnia jednak, że nic nie jest niemożliwe i trzeba by się dziś nieźle napocić, by taką tezę obronić. W niniejszym materiale przedstawimy najciekawsze reakcje użytkowników Twittera na zamieszanie związane ze startem pociągu o nazwie „Luna 2.0”.

Twitter komentuje

Krótką ankietę odnośnie potencjalnego kupna Luny 2.0 przeprowadził na swoim Twitterze posiadający niespełna 1 mln. followersów, użytkownik o nicku MMCrypto.

https://twitter.com/MMCrypto/status/1530234128800546818

Przytłaczającą większość osób, które wzięły w niej udział wybrała odpowiedź „nie”.

Określający się mianem „krypto milionera”, użytkownik ukrywający się pod nickiem CRYPTO GENERAL, którego profil śledzi 202 tys. osób, nazywa wprost Lunę 2.0 kolejną piramidą ponziego.

https://twitter.com/DaCryptoGeneral/status/1530449261531484161

Swoje zdanie na temat całego zajścia wyraził także założyciel FlyingAtom, Dawid Muszyński, który poszedł o krok dalej i z przymrużeniem oka odniósł się do potencjalnego projektu Luna 3.0.

Z drugiej strony, biorąc pod uwagę możliwości spekulacyjne na cenie papieru toaletowego w kontekście przyszłych lockdownów, takie rozwiązanie mogłoby się okazać skuteczniejsze od tego, co do zaoferowania miało TerraUST. Dawid podzielił się także krótką, ale jakże wymowną animacją, świetnie obrazującą realia projektu Luna 2.0.

Swój pogląd na perspektywę szybkiego wzbogacenia się poprzez inwestycję w Lunę 2.0, tym razem w formie króciutkiego, również wartego obejrzenia filmiku wyraził także użytkownik Twittera o nicku Tamil Crypto School.

https://twitter.com/TamilCryptoSchl/status/1529995494105022466

Niestety, żaden z trzech głównych generałów dowodzących polską armią Lunatyków nie podzielił się opinią na temat uruchomienia nowego blockchainu i narodzin Luny 2.0. Zarówno Jarzombek, Piotr Misiurek, jak i PanParagraf nie wspomnieli ani słowem o starcie nowego „projektu” Do Kwona. Bardzo nad tym faktem ubolewamy. Ubolewamy także nad tym, że nowa, DoKwonowa koncepcja nie doczekała się żadnego komentarza ze strony Rafała Zaorskiego, aka Sułtana Kosmitów.

Nie zabrakło natomiast wypowiedzi autorstwa konta projektu BigShortBets. Autorzy wpisu nie dowierzają, że po upadku Luny, miliardach dolarów, które wyparowały, tysiącach ludzi pozbywających się oszczędności życia i zarzutów przestępstwa postawionych Do Kwonowi, istnieją krypto „inwestorzy”, którzy wierzą w powodzenie Luna 2.0 i porównują ich do hazardzistów.

Podobne zdanie na temat zaufania do Do Kwona wyraził użytkownik o nicku Stable Diamonds, który podsumował całe zajście w następujący sposób:

https://twitter.com/CryptoDiamonds/status/1530509316297576448

Choć wydaje się wysoce nieprawdopodobne, by ktokolwiek o zdrowych zmysłach zaufał po raz drugi ekipie odpowiedzialnej za Lunę, Twitter pełny jest wpisów ludzi, którzy deklarują swoją wiarę w powodzenie nowego tworu. Swoją opinię na ich temat wyraził słynący z ciętych wypowiedzi, współtwórca Dogecoina, Billy Markus, który wprost nazwał ich „prawdziwymi durniami” i „krypto hazardzistami”.

Użytkownik Bull Of Binance Street (322 tys. followersów) także nie pozostawił złudzeń co do pomysłu uruchomienia nowego łańcucha pod szyldem Luna 2.0. Według jego słów: „jeśli zrobili cię w konia raz, na pewno zrobią to drugi i kolejny raz. Ludzie podekscytowani #luna 2.0 zasługują na to, by znów zostać oszukanymi. W krypto nic nie dzieje się przypadkiem. więc ci, którzy pytają mnie czy kupić więcej #luna? Moja odpowiedź to NIE”.

Inny, znany kryptowalutowej społeczności użytkownik Twittera, Altcoin Gordon, porównał Lunę do banku Lehman Brothers, który grał główną rolę podczas kryzysu na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych z roku 2008. „Wyobraźcie sobie, że widzicie projekt Lehman Brothers 2.0 i myślicie, że to dobry pomysł. Tak samo jest z Luną 2.0”, napisał.

https://twitter.com/AltcoinGordon/status/1530456277813538818

Pomimo rzeszy ludzi, którzy wprost nazywają Lunę 2.0 kolejnym oszustwem Do Kwona, tysiące osób upatruje w nim szansy na „odkucie się” i zamierza zainwestować w Lunę 2.0 swoje środki.

Jak widać chęć zarobienia szybkich i łatwych pieniędzy, które odmienią życie i pozwolą w końcu kupić przysłowiowe lambo, potrafi uczynić zdrowy rozsądek całkowicie ślepym.

Kurs Luna 2.0 i sekretny plan Do Kwona

W niniejszym materiale nie mogło rzecz jasna zabraknąć publikacji wykresu nowo narodzonej, najmłodszej córki Do Kwona. Należy mieć na uwadze, że wykres ze strony CoinMarketCap nie jest kompletny – ceną startową Luny 2.0 było bowiem 30$!

Źródło: CoinMarketCap

Wiele wskazuje na to, że projekt rzeczywiście ma szansę dolecieć na księżyc. Jak dotąd wszystko idzie zgodnie z poniższym, tajnym planem Do Kwona, do którego cudem uzyskaliśmy dostęp za sprawą działań naszego agenta, skutecznie infiltrującego szeregi deweloperów Luna 2.0.

Na koniec – zapytaliśmy także dwie sławne analityczki rynku kryptowalut o ich zdanie na temat przedsięwzięcia Luna 2.0. Krótką odpowiedź publikujemy poniżej:

Cóż, pozostaje chwytać za popcorn i z niecierpliwością czekać na kolejne ruchy koreańskiego stratega i czarodzieja, Do Kwona. A tak całkiem poważnie, mamy nadzieję, że inwestorom uda się odzyskać choć część utraconych środków, i że obie operacje, Luna i Luna 2.0, zostaną wykorzystane w kontekście edukacji, a rynkowi wyjdzie to w długim terminie na dobre.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x