Kolejny ogromny zrzut darmowych tokenów ! Sprawdź, czy się załapałeś…

Jakie są warunki dostania airdropu FLR ?

Jeśli 12 grudnia 2020 roku posiadałeś — drogi Czytelniku — tokeny XRP na jednej ze wspierających airdrop giełd, to najprawdopodobniej jesteś upoważniony do odbioru tokenów Flare. Sprawa była nieco trudniejsza, jeżeli tokeny trzymałeś na własnym portfelu. W takim przypadku trzeba było zarejestrować swój adres ETH, na który odbędzie się zrzut. Airdrop będzie w stosunku 1:1 (z małymi odchyleniami) względem tokenów XRP, które posiadałeś. Tokeny trafią na wasz portfel lub giełdę automatycznie, tak jak to było w przypadku sieci testowych.

Jak wygląda dystrybucja FLR ?

Jak możemy przeczytać w dokumentacji projektu Flare Network:

Start Flare jest delikatny, ponieważ wiąże się z dość dużym zrzutem, głosowaniem społeczności i wdrożeniem systemu konsensusu. Z tego powodu został on podzielony na szereg kolejnych faz z wyraźnie zdefiniowanymi wyzwalaczami, które sygnalizują każde przejście.”

Dlatego dystrybucja tokenów została tak przemyślana, aby sam projekt i inwestorzy nie ponieśli strat spowodowanych nagłym zrzutem tokenów na rynek. Początkowo zostanie uwolnione 15% tokenów, reszta będzie dystrybuowana w ciągu następnych 36 miesięcy, tak aby nie wywołać dużej inflacji. Sam blockchain wystartował już 14 lipca 2022r. z 21 walidatorami .

Czym jest Flare Network?

Flare Network to sieć komputerowa oparta na technologii blockchain, która ma na celu umożliwić integrację aktywów z protokołem XRP Ledger. Sieć Flare Network jest oparta na technologii proof-of-stake i ma umożliwić użytkownikom  staking tokenów Flare — FLR (wcześniej Spark), które będą wykorzystywane jako narzędzie do zabezpieczania sieci. Flare Network jest również platformą do wykonywania smart kontraktów, co ma umożliwić wykorzystanie jej do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji (ang. dApps). Flare to blockchain EVM warstwy 1, który ma 2 podstawowe protokoły, State Connector i Flare Time Series Oracle (FTSO). Protokoły te umożliwiają programistom tworzenie ekosystemu niezawodnych i zdecentralizowanych aplikacji. Opinie na temat sieci są podzielone, niektóre osoby twierdzą, że jest to kolejna kopia Ethereum ze zmianami, a inni, że rewolucja technologiczna. Jak zawsze, czas nam zweryfikuje, jak będzie naprawdę …

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx