AirDrop – podsumowanie tygodnia

AirDrop
1 088
Podsumowanie tygodnia to przegląd najciekawszych i najlepiej rokujących AirDropów według Bithub.pl. Prześwietlamy projekty, oceniamy ich wartość oraz wyjaśniamy jak działają. Zobaczmy, co się ostatnio wydarzyło – zapraszam na kolejny artykuł w cyklu AirDrop – podsumowanie tygodnia.

AirDrop jest formą rozdawania tokenów uzależnioną od ilości użytkowników z niej korzystającej. Twórcy z góry określają jaką pulę tokenów rozdają lub do jakiej ilości użytkowników ma ona trafić. Nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić kiedy dany zrzut się zakończy ponieważ zainteresowanie danym tokenem, a co za tym idzie rejestracja użytkowników, jest rzeczą zmienną. Twórcy mogą określić grupę np. 20 tysięcy użytkowników do, których trafią ich tokeny. W zależności od zainteresowania określona liczba osób może skorzystać ze zrzutu w jeden dzień, tydzień bądź w miesiąc. Główną zasadą, którą osoby zainteresowane powinny się kierować jest ‘kto pierwszy ten lepszy’. AirDrop – podsumowanie tygodnia przedstawia najciekawsze zrzuty. Na naszej Facebookowej grupie udostępniamy AirDropy każdego dnia. Skorzystaj i bądź na bieżąco.

BitcoinBing
BitcoinBing ilość użytkowników.
BitcoinBing 3dni – 44 tysiące użytkowników.

BitcoinBing jest platformą traidingową z dedykowanym tokenem Bing, a ich celem nadrzędnym jest ułatwienie przeprowadzania dziennych transakcji. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma 98BING tokenów o wartości 49$. Za każdego poleconego przez nas użytkownika otrzymamy dodatkowo 20BING tokenów(10$).

Data startu: 17/09/2018
Token: BING
Cena: 1BING = 0,5$
Platforma: ETH (ERC20)
Wartość zrzutu: 49$

Jak otrzymać tokeny?
 1. Zacznij czat z botem na Telegramie.
 2. Zarejestruj się na stronie projektu. (+50BING)
 3. Dołącz do grupy i kanału na Telegramie. (+8BING)
 4. Followuj projekt na Twitterze. (+8BING)
 5. Zalajkuj profil na Facebooku. (+8BING)
 6. Śledź konto na Instagramie. (+8BING)
 7. Obseruj profil na LinkedIn. (+8BING)
 8. Udostępnij znajomym, aby otrzymać dodatkowe tokeny. (+20BING)

Na dzień 23/09/2018 ze zrzutu skorzystało 70 tysięcy użytkowników, Airdrop zakończy się w momencie rejestracji 100 tysięcy osób.

ORET
Planowane zyski dzięki ORET.
ORET zestawienie finasowo/wydobywcze.

ORET jest tokenem stworzonym przez firmę zajmującą się wydobyciem złota. Każdy posiadacz tokenów będzie partycypował w zyskach i otrzymywał stosowną wypłatę każdego miesiąca. 45% zysków uzyskanych przez firmę na wydobyciu cennych kruszców zostanie z powrotem rozdysponowane wśród holderów. Szacowany zarobek to 0,09$  na token. Do AirDropu przeznaczone jest 500,000 tokenów, a planowany koniec jest na 25 października.

Data startu: 22/09/2018
Token: ORET
Cena: 1ORET = 0,5$
Platforma: ETH (ERC20)
Wartość zrzutu: 12,5$

Jak otrzymać tokeny?

 1. Zarejestruj się na stronie projektu.
 2. Dołącz do airdropa.
 3. Dołącz do grupy na Telegramie.
 4. Followuj profil na Twitterze.
 5. Zalajkuj profil na Facebooku.
STOX
Platforma STOX
Platforma Stox na urządzenia mobilne.

Stox jest open sourcową platformą bazującą na Ethereum skierowaną dla rynków prognostycznych, gdzie ludzie używając tokenów STOX będą mogli przewidywać wyniki wydarzeń w niemal każdej możliwej kategorii. Działa to na zasadzie zakładów opartych na dowolnych zdarzeniach jak np. wyniki meczów, kursy walut bądź kryptowalut lub cokolwiek innego. Dzięki STOX tokenom możemy dołączyć do społeczności. Jednym z promotorów platformy jest Floyd Mayweather.

Data startu:
Token: STOX
Cena: tokeny można używać jedynie na platformie
Platforma: ETH (ERC20)
Wartość zrzutu:

Jak otrzymać tokeny?

 1. Zarejestruj się na platformie.
 2. Potwierdź adres e-mail.
 3. Załóż portfel na stronie, aby otrzymać 100 tokenów.
 4. Bierz udział w zakładach, aby otrzymać realne nagrody.
Tak przedstawia się kolejny artykuł z serii AirDrop – podsumowanie tygodnia. Dajcie znać, co sądzicie. Może macie własne projekty, które w tym tygodniu Was zaskoczyły i możecie się nimi podzielić. Ilość AirDropów w danym tygodniu uzależniona jest od częstotliwości ich występowania.

Komentarze