Val Kilmer wierzy w dynamiczny rozwój NFT

Branża tokenów niewymiennych (NFT) szybko przechodzi od prostych plików JPEG do plików NFT o prawdziwej użyteczności, a dynamiczne cechy użyteczności, które użytkownicy mogą dołączyć do swoich plików NFT, stoją na czele tego nowego trendu.

NFT wzmacniają relacje między dowolnym twórcą a jego społecznością, nasycając proste NFT dostosowanymi do potrzeb narzędziami, które mogą się rozwijać i zmieniać, zapewniać korzyści specyficzne dla właściciela i otwierać zasadniczo nieograniczony zestaw interaktywnych narzędzi do kultywowania i angażowania społeczności.

Kilka przykładów relacji twórców ze społecznością dla których otwiera się świat NFT :

artyści i ich fani.

sportowcy i ich fani,

celebryci i ich fani,

twórcy i kolekcjonerzy sztuki,

procesy społeczne i ich uczestnicy,

projekty open source i otwarte ekosystemy oraz ich użytkownicy,

korporacje i ich klienci.

Społeczności jakie tworzone mogą być za pomocą NFT uzyskują prawdziwą własność i korzyści w ekosystemie, który szanuje ich prywatność, nie wymagając żadnych danych osobowych.

Każdy może teraz budować i zarabiać na narzędziach NFT bez konieczności ich samodzielnego kodowania, współpracując np. z firmą Galaxis, platformą NFT, założoną w Singapurze w 2021 r. przez Andrasa Kristofa i Bena Onga, pierwotnie jako projekt o nazwie Ether Karty.

Twórcy platformy szybko zdali sobie sprawę, że dynamiczne, interaktywne cechy użytkowe dostępne w kolekcji Ether Cards będą przydatne w innych obecnych i przyszłych projektach NFT. Do tej pory firma rozwijała się organicznie dzięki funduszom zebranym ze sprzedaży Ether Cards NFT, a także dzięki przychodom wygenerowanym z projektów partnerskich.

Każdy, kto korzysta z Galaxis, może łatwo dodać dynamiczne cechy użytkowe do swojej nowej lub istniejącej kolekcji NFT, takie jak:

Przedmioty fizyczne: wydruki artystyczne, figurki, koszulki lub inne towary,

Elementy cyfrowe: dowolny zasób cyfrowy,

Właściwości związane z rabatami: rabaty jednorazowe, wielokrotnego lub nieograniczonego użytkowania stosowane do transakcji blockchain,

Cechy dostępu: wyłączny dostęp do przestrzeni społecznościowych, transmisji na żywo, występów, spotkań 1:1, wydarzeń VIP i nie tylko,

Cechy modyfikatora: pozwalają właścicielowi modyfikować wygląd lub wykorzystanie samego NFT.

Val Kilmer i NFT

We współpracy z Galaxis aktor, pisarz i artysta Val Kilmer uruchamia Kamp Kilmer, wirtualną przestrzeń, w której społeczność eklektyków i artystów może spotykać się, aby dzielić się pomysłami i współpracować przy projektach artystycznych, filmowych, muzycznych i literackich bez ograniczeń czasu i przestrzeni.

Pierwszym projektem Kamp Kilmera będzie przekształcenie projektu God Panels Val we wspólne NFT z wykorzystaniem Galaxis Art Engine. Dostęp do przedsprzedaży pierwszej wspólnej oferty artystycznej Kilmera, God Panels, jest już otwarty.

God Panels NFT wykorzystuje elementy twórczej współpracy i rywalizacji, aby tworzyć stale ewoluujące, „żywe” dzieła sztuki cyfrowej.

Praca Val Kilmera jako artysty wizualnego zyskała szerokie zainteresowanie i uznanie w wielokrotnie nagradzanym autobiograficznym dokumencie z 2021 r., wyprodukowanym przez Amazon Studios i A24, pod tytułem „VAL”.

W filmie widzowie zobaczyli, jak Val analizuje imię Bóg w wielu przypadkach, zapraszając widza do abstrahowania i zbadania słowa oraz własnego związku z samym słowem. Przekształcenie tej koncepcji we wspólne NFT to pierwszy projekt firmy Kamp Kilmer, w którym wykorzystano Galaxis Art Engine.

„Jestem wdzięczny firmie Galaxis za urzeczywistnienie mojej wizji i stworzenie pierwszego w swoim rodzaju pomysłu artystycznego, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię blockchain, która umożliwia tworzenie kolekcji opartych na współpracy, dynamicznych i stale ewoluujących cyfrowych dzieł sztuki” – powiedział Kilmer. „Coś, co po prostu nie było możliwe przed światem kryptowalut Web 3”.

Zastosowań NFT może być znacznie więcej a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Ten kto wcześniej zobaczy możliwości nowego rynku ma szansę na zajęcie korzystnej pozycji. Nie ma żadnej wątpliwości, że czeka nas w tej dziedzinie wielki bum.

Może Cię zainteresuje:

Komentarze