Ten altcoin może okazać się bardziej interesującą inwestycją niż ethereum

Znany trader kryptowalut twierdzi, że jedna z nowych platform smart kontraktów może stanowić bardziej kuszącą okazję na długoterminową inwestycję niż cyfrowe aktywo jednej z czołowych sieci blockchain, Ethereum.

Panie i Panowie: Solana

Analityk i trader znany w branży jako The Crypto Dog, zwraca uwagę na skalowalny projekt blockchain warstwy 1 Solana (SOL). Crypto Dog uważa, że zarówno Bitcoin, jak i Solana mają przewagę nad Ethereum w kontekście inwestycji długoterminowej. BTC, zauważa trader, jest bezpieczniejszym typem niż ETH, a SOL ma z kolei większy potencjał wzrostu.

„BTC jest bezpieczniejszym […] długoterminowym zakładem niż ETH. Flippening, moim zdaniem mało prawdopodobny, a jeśli tak się stanie, będę rozważał ETHUSDTPERP (perpetual contract). Szczęśliwy tak czy inaczej.

SOL jest wyżej w ruchu wzrostowym, bardziej ekscytujące długoterminowo niż ETH. […].

Ponadto analityk zakłada, że Solana będzie jednym z pierwszych aktywów, które osiągną nowe ATH, jako że traderzy kryptowalut i inwestorzy cierpliwie czekają na powrót byków na rynek.

„SOL będzie jednym z pierwszych, który osiągnie nowe szczyty”.

W chwili przygotowywania niniejszej publikacji, Solana jest wyceniana na poziomie 38,02 USD, co oznacza spadek o około 35% w stosunku do rekordu ceny, który rynek odnotował w maju (58,03 USD).

Rzut okiem na bitcoina

Jeśli chodzi o scenariusze dla rynku bitcoina, The Crypto Dog stawia na silny ruch w górę. Zauważa, że BTC wydaje się mocne w dziennym przedziale czasowym i że ustawił lewarowaną transakcję na poziomie 33 000 USD.

„BTC 1D (interwał dzienny) wygląda dla mnie fenomenalnie. Zajmuję największą pozycję, jaką miałem od lat, a także jestem lewarowany od 33 000 $.

Myślę, że to najbardziej nastawiony na wzrosty pomysł na bitcoina, jakim kiedykolwiek realizowałem.”

btc usd
źródło: The Crypto Dog

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze