Strzeż się wieloryba BTC na Bitfinex

12 969

Strzeż się wieloryba na Bitfinex – poziom 45 000 $ za 1 BTC zaliczony i od razu pojawia się ściana sprzedażowa oraz obawy, że Bitcoin może się cofnąć.

Wieloryb, który kupił BTC za 34 000 USD, wygląda teraz na gotowego do sprzedaży w pobliżu obecnych poziomów.

Bitcoin (BTC) wzrósł o prawie 5% w ciągu 24 godzin na otwarciu Wall Street w dniu 25 marca, ale nowy znak ostrzegawczy zmroził inwestorów.

Wieloryb z Bitfinex daje o sobie znać.

Dane z TradingView potwierdziły, że BTC/USD osiągnęły wielotygodniowe maksima na poziomie 45 137 USD w dniu 25 marca, gdy ruszył handel na Wall Street.

Ponieważ poziom 45 000 $ pojawił się po raz pierwszy od początku miesiąca, pojawiło się też aż nazbyt znajome zachowanie niektórych z największych inwestorów Bitcoina.

Zwraca się uwagę na wymianę na giełdzie Bitfinex w dniu dzisiejszym, kiedy na platformie słynącej z dużych traderów i wielorybów, kierujących krótkoterminowymi akcjami cenowymi i transakcjami powstała ściana sprzedażowa w okolicach 45 000 $.

Jak zauważył popularny analityk Pentoshi, podmiot, który kupił BTC na ostatnim najniższym poziomie blisko 34 000 USD, znalazł się teraz na znaczącej pozycji i zaczął sprzedaż , zaczynając od 45 000 USD.

Główny analityk Blockware, William Clemente, zgodził się z tym, mówiąc użytkownikom Twittera, że ​​nadszedł teraz „czas na popcorn” dla rynku.

W międzyczasie analityk Michaël van de Poppe, wskazał „tuzin” możliwych niższych cen docelowych, gdyby poziom 45 000 $ za 1 BTC/USD został odrzucony.

„Nie mówię, że jestem niedźwiedzia na tym etapie, ale w tym momencie nie jestem tak naprawdę zainteresowany długimi pozycjami”, powiedział w swojej najnowszej aktualizacji YouTube.

Dodał, że tylko ponowne osiągnięcie poziomu 50 000 USD może stanowić bodziec do rozważenia długich pozycji.

„Żadnych długich” na Ethereum, mówi trader.

Van de Poppe dodał, że altcoiny również mają czas próby i że będzie interesujące zobaczyć, jak w szczególności Ether (ETH) radzi sobie z nadchodzącym oporem.

Oczekiwany poziom 45 000 $ został osiągnięty. Cena BTC natychmiast się cofnęła do 44 000 $ i walczy żeby wspiąć się ponownie. Nadchodzi weekend więc wszystko się do niedzielnego południa może zdarzyć i może jeszcze raz kurs BTC osiągnie 45 000 $ . Ale już w niedzielne popołudnie będzie próba ustawiania się pod poniedziałkowe otwarcie w USA. To przeważnie chłodzi nastroje.

Może Cię zainteresuje:

Komentarze