Altcoiny za mniej niż 3 USD – co jest godne uwagi ?

Które altcoiny kosztujące poniżej 3 $ są perspektywiczne i mogą narobić w przyszłości dużo hałasu? |

Przeglądu dokonują analitycy Cointelegraph, Benton Yaun, Jordan Finneseth i Sam Bourgi, którzy omawiają ich zdaniem najlepsze altcoiny do kupienia za mniej niż 3 dolary.

Sam Bourgi uważa, że na uwagę zasługuje 1INCH.

Jest to token Ethereum zasilający 1inch, zdecentralizowaną giełdę, której celem jest oferowanie „najlepszych kursów poprzez odkrywanie najbardziej wydajnych ścieżek wymiany we wszystkich wiodących systemach DEX”. Zdecentralizowane systemy wymiany (czyli DEX), takie jak 1inch, umożliwiają użytkownikom dokonywanie transakcji tokenami bez pośrednika. 1inch zbiera ceny tokenów ze zdecentralizowanych systemów wymiany w celu znajdowania najkorzystniejszych cen dla użytkowników.

Na drugim miejscu listy według Sama Bourgi jest Enjin Coin (ENJ).

Jest to token użytkowy, inaczej utility token, stworzony dla platformy społecznościowej dla graczy Enjin. Opiera się na sieci blockchain Ethereum (ETH). Zadaniem stawianym przed tą kryptowalutą jest wprowadzenie ekonomii tokenów, które będą pozwalały twórcom gier i treści na monetyzowanie swoich dzieł. Użytkownicy tych samych tokenów mogą za ich pośrednictwem nabywać konkretne funkcjonalności, otrzymywać wynagrodzenia za postępy w grach. Enjin Coin (ENJ) pozwala też na tworzenie i zdobywanie cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.

Benton Yuan stawia na token SuperFarm.

SuperFarm pozwala użytkownikom bez wiedzy na temat kodowania na tworzenie własnych niezamiennych tokenów i farm NFT. NFT mogą reprezentować dowolną rzeczywistą wartość, w tym grafikę, muzykę, gry i aktywa w grach, finansowe instrumenty pochodne i nie tylko. Dzięki SuperFarm społeczności mogą uruchamiać, rozwijać i hodować NFT za pomocą intuicyjnych i przyjaznych dla użytkownika narzędzi.

Jako drugi wybrał NCASH.

Token Nitro Network, który został uruchomiony w 2014 roku i ma na celu zniwelowanie przepaści między światem handlu detalicznego online i offline. Projekt jest opartym na internecie rzeczy, bezdotykowym systemem identyfikacji, który umożliwia sprzedawcom identyfikację i lepszą obsługę swoich klientów poprzez wykorzystanie danych klientów do podejmowania precyzyjnych decyzji dotyczących preferencji produktów bez korzystania z WiFi lub Bluetooth.

Jordan Finneseth wybiera na pierwszym miejscu MATIC. 

Jest to token Polygon(MATIC) oparty na Etherum, który umożliwia działanie sieci Polygon Network, rozwiązania skalującego dla ethereum i ma na celu zapewnienie szybszych i tańszych transakcji w ethereum przy użyciu łańcuchów pobocznych warstwy drugiej, które są łańcuchami bloków działającymi obok głównego łańcucha ethereum. Użytkownicy mogą wpłacać tokeny ethereum do inteligentnego kontraktu polygon, wchodzić z nimi w interakcje w ramach polygon, a następnie wycofać je z powrotem do głównego łańcucha ethereum. Token MATIC jest używany do regulowania opłat transakcyjnych i udziału w konsensusie proof-of-stake.

Według Jordana Finnesetha drugi z kolei jest RON.

Token Ronina — kolejny łańcuch boczny przeznaczony do gier kryptograficznych, który obecnie obsługuje Axie Infinity, jedną z najbardziej aktywnych gier w krypto. Wkrótce pojawią się również zewnętrzni deweloperzy, którzy mogą wprowadzić tysiące nowych gier do sieci Ronin. Jak zawsze są to interesujące typy, więc nie zapomnij pozostać do końca programu, aby dowiedzieć się, kto miał najlepszy wybór, który zostanie wybrany w naszej ankiecie na żywo.

Prezentowane kryptowaluty kosztują obecnie w cenach transakcyjnych poniżej 3 $ za sztukę. Wartość tokenów będzie się zmieniała w czasie i rynek zweryfikuje, która poradziła sobie cenowo najlepiej.

Interesujące są jednak nie tylko same tokeny a przede wszystkim idee i rozwiązania, którym mają sprostać. Ich twórcy to wizjonerzy, którzy już kilka lat wcześniej przewidywali powstanie i rozwój metaverse, NFT czy internetu rzeczy.

Rozwojowi technologii będzie towarzyszył wzrost zainteresowania co pewnie przełoży się na wymierną korzyść dla posiadacza, który wcale nie musi być użytkownikiem tokenu.

Ale czy można polegać na wskazaniach analityków ?

A według Was, które kryptowaluty są najbardziej perspektywiczne ?

Komentarze