Ripple (XRP) ma nowego prezesa

Popularna kryptograficzna firma Ripple powołała na stanowiska prezesa nową (starą) osobę

Znana firma kryptowalutowa Ripple, odpowiedzialna za stworzenie XRP, ogłosiła powołanie nowego prezesa spółki. Firma płatnicza ujawniła, że była wiceprezes Monica Long została awansowana na to stanowisko. Kobieta jest związana z Ripple od dziewięciu lat, kiedy to dołączyła do firmy już w 2013 roku. Ponadto w niedawnym komunikacie prasowym firma odnotowała wkład Long w rozwój ekosystemu firmy, w tym między innymi uruchomienie ODL, która jest wykorzystywana w 40 krajach na różnych kontynentach. W tym artykule przyjrzymy się bliżej sylwetce nowej prezes znanej spółki, oraz jej historii i aktualnej sytuacji.

Źródło: Twitter

Monica Long nowym prezesem firmy

Spółka ogłosiła awans byłej wiceprezes Moniki Long na nowe stanowisko prezesa w opublikowanym niedawno komunikacie prasowym. Zauważono w nim, że firma kontynuuje swój „najsilniejszy rok”, jednocześnie przypisując kobiecie znaczący wkład w sukces. W informacji stwierdzono też, że Long jest „jedną z sił napędowych, dzięki którym odnieśliśmy taki sukces, jak dzisiaj, pomimo wielu kryptowalutowych zim i przeciwności w branży”. Dodatkowo zauważono, że nowa prezes dołączyła do firmy kiedy personel pracowniczy składał się z zaledwie 10 pracowników, jest więc jedną z najdłużej obecnych w składzie osób.

Zobacz też: Brat SBF’a założył organizację lobbującą członków Kongresu

Nowa prezes „jedną z najbardziej szanowanych liderów w branży”

Dyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse, nazwał Monicę Long „jednym z najbardziej szanowanych liderów w branży” – w niedawnym oświadczeniu. Dodał także: „Nawet w obecnym trudnym środowisku kryptograficznym Monica pomogła poprowadzić Ripple do bardzo wyjątkowego miejsca wzrostu i siły finansowej”. Brad zwrócił też uwagę na to rolę nowej prezes w „zdobyciu zaufania instytucji finansowych na całym świecie”, wskazując iż rozwijała ona firmę oraz całą branżę jeszcze w czasach gdy idea kryptowalut była nieznana szerszej publiczności. Teraz pozostaje więc obserwować jak Monica Long sprawdzi się w nowej roli, i co ta zmiana będzie oznaczać dla firmy Ripple.

Zobacz, jak nowe regulacje mogą wpłynąć na rynek kryptowalut

kryptoKryptowalutyprezesRippleUSAXRPzmiany
Komentarze (0)
Dodaj komentarz