Padłeś? Powstań! | Kurs Ethereum wstaje z kolan

Kurs Ethereum (ETH) wzrósł znacząco w przeciągu ostatnich 24 godzin. Tak naprawdę cały rynek altcoinów poddał się pozytywnej reanimacji i świeci na zielono. W towarzystwie tych wzrostów Ethereum przyspieszyło do poziomu 187 $, który wcześniej był silnym wsparciem dla kryptowaluty.

Analitycy zauważają, że sieć Ethereum wykazuje znaczną siłę, co może być pozytywnym znakiem dla krótkoterminowego price action kryptowaluty.

źródło: tutaj

Kurs Ethereum rośnie

W chwili pisania tego tekstu Ethereum notuje ponad 3% wzrostu po obecnej cenie 187$, co oznacza znaczną poprawę po ostatnich minimach. Zostały one ustalone jeszcze na początku bieżącego miesiąca i znajdowały się na poziomie 170$.

ETH konsekwentnie znajdowało wsparcie wokół tego poziomu cenowego w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni. Czy to „nowe życie” dla Ethereum? Są tacy, którzy twierdzą, że kurs ETH znajduje się w tendencji wzrostowej, która może znacznie przyspieszyć w nadchodzących dniach i tygodniach.

Josh Olszewicz wypowiedział się na temat price action Ethereum w niedawnym tweecie. Zaproponował zwrócić uwagę na wykres, na którym rysował krótkoterminowy cel na 320 $:

Olszewicz dodał:

Sieć ETH wykazuje coraz większą siłę

Pamiętajmy, że hash rate Bitcoina – na którą wielu analityków patrzy jako oznaka siły sieci – wzrosła ostatnio do rekordowych poziomów. Sieć Ethereum również wykazuje oznaki znaczącej siły.

Chris Burniske z Placeholder wyjaśnił, że niedawny wzrost zużycia gas w Ethereum – który osiągnął rekordowy poziom – sygnalizuje, że popyt na sieć Ethereum jest obecnie niezwykle wysoki:

Wymienione wyżej sygnały mogą świadczyć o tym, że Ethereum jest w znacznym stopniu niedowartościowane. Po rozpowszechnieniu sieci analitycy spodziewają się gwałtownych wzrostów kursu Ethereum. Dobrym znakiem na te widoki jest fakt, że kryptowaluta odzyskuje straty.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Czy Ethereum wstaje z kolan? Zapraszam do dyskusji.

ETHEthereumkurs ethereum
Komentarze (0)
Dodaj komentarz