Bithub już na Telegramie | Dołącz do nowej grupy już dziś!

Już jest! Nowa grupa Bithub na Telegram ujrzała właśnie światło dzienne. Zapraszamy wszystkich miłośników kryptowalut do współtworzenia największej i najbardziej merytorycznej dyskusji na temat aktualnej sytuacji na rynku aktywów cyfrowych – zarówno pod względem fundamentalnym, jak i technicznym.

O czym będziemy dyskutować na telegramowej grupie Bithub ?

Celem tej grupy jest zgromadzenie wszystkich miłośników kryptowalut w jednym miejscu. Będziemy tutaj publikować artykuły, analizy techniczne oraz setupy przygotowane przez naszych specjalistów.

Pasjonujesz się kryptowalutami? Lubisz analizować kurs BTC i innych kryptowalut? Chcesz przedstawiać członkom grupy swoje wnioski i obserwacje z wykresów? Nie przechodzisz obojętnie obok ważnych informacji z rynku o charakterze fundamentalnym, które mogą mieć wpływ na wycenę kryptowalut? Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca – dołącz do nas już dziś!

Jednocześnie zachęcamy Was wszystkich do aktywnego komentowania danych wątków oraz dzielenia się swoją wiedzą i pomysłami dotyczącymi publikowanych wykresów i artykułów.  

Co to jest Telegram?

Telegram jest to darmowy komunikator internetowy porównywalny do Messengera. Użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zdjęcia, filmy, naklejki, nagrania oraz pliki różnego typu. Aplikacja dostępna jest na Androida, iOS, Windows Phone, Windows NT, MacOS, Firefox OS oraz Linux. Telegram Dodatkowo posiada wiele ciekawych funkcji oraz pozwala na łatwiejszą komunikację pośród dużej grupy osób.

Żeby go założyć wystarczy ściągnąć aplikację, następnie po otwarciu aplikacji wpisać imię i podać kod SMS wysłany na dany numer telefonu.

Tylko tyle …

Jak dołączyć do naszej grupy na Telegramie?

Grupa jest prywatna i można do niej dołączyć tylko za pomocą linku referencyjnego. Ten link znajduje się poniżej. Zachęcamy każdego do dołączenia oraz do udostępnienia grupy swoim znajomym.

Link do grupy  http://t.me/KryptoBitHub

Stwórzmy razem NAJWIĘKSZĄ, merytoryczną grupę o analizie technicznej i fundamentalnej kryptowalut w Polsce.

Do usłyszenia!

Telegram
Komentarze (0)
Dodaj komentarz