Alternatywa dla Binance: giełda Mandala

Obowiązkowa weryfikacja KYC dla wszystkich użytkowników sprawiła, że wiele osób zaczęło szukać alternatywy dla popularnej giełdy Binance. Jedną z ciekawszych propozycji jest giełda Mandala, która… wygląda jak zielony Binance.

Nie jest to jednak przypadek ani tym bardziej bezprawne kopiowanie szablonu. Mandala to giełda, która w ubiegłym roku została uruchomiona na Binance Smart Chain. Dodatkowo ma wsparcie giełdy Binance, co przekłada się między innymi na zerowe prowizje przy przesyłaniu środków pomiędzy giełdami oraz bardzo dużą płynność.

Czy warto korzystać z giełdy Mandala?

Mandala nie oferuje tylu różnych funkcji co Binance (przynajmniej na razie nie ma lokat, karty płatniczej, rynku NFT i wielu innych funkcji). Zapewnia natomiast to, co najbardziej ceni sobie wielu miłośników kryptowalut: anonimowość (zobacz również: nie pokażesz dowodu i twarzy, nie skorzystasz z usług Binance).

Giełda kryptowalut bez KYC

Giełda nie wymaga KYC, więc od razu po założeniu konta (do czego wystarczy adres e-mail) można rozpocząć handel. Jedynym ograniczeniem jest limit wypłat na poziomie 2 Bitcoinów dziennie, co jednak dla większości użytkowników nie powinno stanowić problemu.

Najprostszym sposobem na zasilenie konta jest przesłanie środków z giełdy Binance. Jeżeli natomiast komuś zależy na pełnej anonimowości, powinien najpierw wypłacić środki na portfel, a następnie przesłać je na giełdę Mandala.

Token giełdy Mandala: MDX

Podobnie jak Binance, Mandala ma swój token. W tym przypadku jest to MDX (Mandala Exchange Token), który dostępny jest na razie tylko w parze walutowej do USDT. Według niektórych źródeł jeszcze w tym roku token ma trafić na Binance, co może przełożyć się na wzrost ceny. Aktualna cena MDX wynosi 0,18 USD.

Niezależnie od tego, czy ktoś liczy na wzrost wartości MDX, czy nie, z pewnością przyda się on użytkownikom, którzy wykonują wiele transakcji. Wystarczy kupić określoną ilość MDX, aby obniżyć opłaty transakcyjne. W tym celu należy zablokować na 30 dni minimum 20000 MDX. Szczegółowe informacje na temat korzyści wynikających z zablokowania MDX dostępne są na stronie giełdy Mandala.

giełdy kryptowalutoweMandala
Komentarze (0)
Dodaj komentarz