GoldUp w Warszawie już jutro! – spotkanie dla entuzjastów metali szlachetnych

Już jutro 25 listopada odbędzie się warszawska edycja GoldUp. Wydarzenie to ma na celu przybliżenie tematyki metali szlachetnych oraz innych nowoczesnych sposobów zarządzania swoimi funduszami. GoldUp, w Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej, zacznie się od godziny 14:00. Zapewniamy bogaty program, ciekawe prelekcje oraz możliwość swobodnej wymiany doświadczeń. Edycja ta jest wyjątkowa ze względu na pojawienie się nowego elementu, złotą debatę. Pozwoli ona przybliżyć czynniki takie jak opłacalność, dobry czas wejścia w inwestowanie w metale szlachetne i cyfrowe aktywa. Wydarzenie pozwoli Ci poznać lepiej świat złota, srebra i nowoczesnych sposobów na inwestycje. Przy tej okazji będzie możliwość świętowania 8 urodzin Flyingatom.  Serdecznie zapraszamy!

GoldUp Warszawa – co nas czeka?

GoldUp w stolicy to wystąpienia prezesów, dyrektorów, analityków, popularnych twórców a przede wszystkim wieloletnich praktyków. Osób, które swoją wiedzę czerpią głównie z doświadczenia, na GoldUp w Warszawie swoje prelekcje zaprezentują:

  1. Renata Lenik (dyrektor sprzedaży we FlyingAtom.Gold) – ekspert na rynku metali i kamieni szlachetnych przedstawi temat pt. “Weryfikacja złotych monet bulionowych. Jak uniknąć oszustw i inwestować bezpiecznie?”
  1. Patryk Dudziński (twórca kanału YT “Srebrny Wehikuł) – wieloletni stacker, inwestor i entuzjasta metali szlachetnych opowie o “Srebrze – geniuszu z rozdwojeniem jaźni”
  1. Tomasz Nykiel (dyrektor zarządzający w 79element) – który na bazie swojego 13 letniego doświadczenia na rynku metali szlachetnych, przedstawi kulisy pracy dilera w temacie pt. “W miarę uczciwy diler”
  1. Roman Zaborowski (prezes zarządu NDF Pilot) – Organizator pierwszego funduszu kryptowalutowego w Polsce, na którego rejestrację nie wydała zgody KNF. Przedstawi krótką historię inwestowania w Polsce od czasów przemian w temacie pt. “Od kolejek za kolorowymi TV po Bitcoina”
  1. Tomasz Gessner (główny analityk w Tavex) – na podstawie ponad 20 letniego doświadczenia postara się odpowiedzieć na pytanie “Dlaczego złoto nie(zawsze) chroni przed inflacją?”
  1. Zbigniew Dylewski (twórca YT, doktor ekonomii) – autor popularnego kanału youtube, który został nazwany jego imieniem i nazwiskiem. Lubi rozprawiać o pieniądzu, a szerzej – o sprawach gospodarczych opartych na pieniądzu. O czym opowie na GoldUp, dowiecie się na miejscu
  1. Mariusz Sperczyński (CEO of FlyingAtom.PL) –  Prelegent licznych wystąpień na konferencjach zajmujących się łączeniem świata tradycyjnych finansów z aktywami wirtualnymi. Tym razem zobaczymy go w złotej debacie.
  2. Konrad Ogrodowicz (zarządzający funduszami w SuperFund TFI) – doradca inwestycyjny, makler papierów wartościowych. Analityk rynku srebra i złota.

Prelekcje to nie wszystko 

Na warszawskim spotkaniu uczestnicy oprócz złotej debatu i 6 unikatowych prelekcji. Klasycznie uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać o metalach szlachetnych i inwestowaniu podczas zaplanowanego networkingu. Na miejscu odbędzie się także złoty konkurs, w którym do wygrania będą złote nagrody. Kolejną atrakcją godną uwagi bez wątpienia jest niecodzienna, bezpłatna możliwość zbadania swojego złota oraz srebra inwestycyjnego przy pomocy spektrometru. Wszystko to już 25 listopada w Warszawie, dokładnie w Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11, start o godz. 14:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy odebrać bezpłatny bilet, uprawniający do udziału w wydarzeniu.

Nie czekaj, odbierz bezpłatny bilet na https://goldup.pl/goldup-warszawa/

Może Cię zainteresować:

flyingatom goldgoldupKonferencjaPolskaWarszawaZłoto
Komentarze (0)
Dodaj komentarz