Trader i kryptowalutowy influencer Lark Davis wymienia pięć aktywów kryptograficznych o niskiej kapitalizacji, które, jego zdaniem, mogą potencjalnie odnotować 100-krotny wzrost w nadchodzącym roku.
Injective Protocol (INJ)
Na szczycie rankingu Davisa znajduje się Injective Protocol (INJ), który, jak twierdzi trader ma to, czego potrzeba, aby stać się aktywem o miliardowej kapitalizacji rynkowej.
„[Injective Protocol] jest zdecentralizowaną giełdą drugiej warstwy, która przyniesie szeroką gamę różnych produktów pochodnych… Kiedy zostanie uruchomiony, Injective będzie miał również zerowe opłaty za gaz w sieci głównej i będzie bardzo szybki. To duża różnica w porównaniu z większością zdecentralizowanych giełd, z których ludzie korzystają w dzisiejszych czasach, które są zarówno powolne, jak i kosztowne… ”
Kylin Network
Numer dwa na liście to Kylin Network. Davis opisuje projekt jako nowy wymiar wyroczni dla ekosystemu Polkadot (DOT).
„Wszyscy wiemy, jak dużo szumu było wokół wyroczni i wokół Polkadot w ciągu ostatniego roku. To krypto, które wpisuje się w oba te trendy. To wyrocznia zna bazie Polkadot ”.
Influencer podkreśla, że Kylin Network oferuje dodatkowe funkcje, takie jak analiza danych i rynek danych. Główna sieć projektu zostanie uruchomiona dopiero w trzecim kwartale 2021 r.
Terra Virtua (TVK)
Trzecia na liście jest Terra Virtua (TVK). Davis mówi, że ci, którzy są pro wzrostowi w kontekście tokenów non-fungible (NFT), powinni uważnie obserwować protokół:
„Terra Virtua to w pełni interaktywna platforma VR (wirtualnej rzeczywistości) współpracująca z kilkoma naprawdę mega markami. Jak wiecie, NFT to super, super gorący temat. Unikalne cyfrowe collectibles są już sprzedawane za dziesiątki, a czasem nawet setki tysięcy dolarów… Terra przenosi technologię NFT na wyższy poziom, łącząc popularne marki, technologię blockchain, a także technologię AR (rzeczywistość rozszerzona) i VR”.
PowerTrade (PTF)
Na czwartym miejscu jest PowerTrade (PTF).
„PowerTrade to platforma handlowa opcjami na bitcoina. Jej idea UX podobna jest zasadniczo do Robinhood. Przyjmuje podejście mobile-first dla traderów opcji i tak naprawdę nie pozostanie nastawiona wyłącznie na bitcoin. Będzie obsługiwać również wiele innych kryptowalut… PowerTrade ma za sobą naprawdę dużych graczy. Jest Pantera. Są założyciele CoinGecko i Synthetix. Wszystko to nadaje temu projektowi dużą wagę i powagę. Jak na monetę o tak niskiej kapitalizacji rynkowej, to naprawdę anomalia”.
APY.Finance (APY)
Ostatnią cyfrową monetą na liście Davisa jest APY.Finance (APY), które przedstawia się jako „doradca doyield farmingu”.
„[APY.Finance] ma na celu obniżenie bariery wejścia, zaangażowania czasu i kosztów dla użytkowników DeFi (zdecentralizowanych finansów), umożliwiając im uzyskiwanie naprawdę dobrych zysków przy minimalnych ograniczeniach. Platforma zasadniczo wykonuje pracę polegającą na znajdowaniu najlepszych yieldów w zależności od poziomu tolerancji na ryzyko”.
Davis twierdzi, że chociaż APY.Finance ma pewne podobieństwa do yearn.finance (YFI), APY może wygenerować wysokie zyski, jeśli przejmie choćby niewielki procent udziału w rynku YFI.
Od Redakcji
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.