Airdrop tokenów znanej platformy: sprawdźcie czy się załapaliście!

Sezon na airdropy trwa

Znana platforma do wymiany tokenów NFT oraz ułatwiająca ich sprzedaż, Sudoswap, ogłosiła właśnie airdrop tokenów $SUDO. System zarządzania wystartuje jutro, razem z funkcjami lockdrop i airdrop. Lockdrop pozwoli posiadaczom tokenów $XMON na uzyskanie waluty $SUDO poprzez zamrożenie tych pierwszych na okres jednego miesiąca. Airdrop z kolei przysługuje osobom którzy zapewnili płynność funkcjonalności AMM (Automated Market Maker – przyp. red.) na platformie oraz posiadaczom NFT z kolekcji „0xmons„.

Wymiana oraz sprzedaż tokenów $SUDO jest aktualnie niemożliwa, ta funkcjonalność może pojawić się dopiero w wyniku głosowania przez członków społeczności którzy posiadają odpowiednie prawa (a te uzyskują posiadając $SUDO).

Czym jest Sudoswap?

Sudoswap to obiecująca platforma do bezpośredniego handlu NFT i AMM (algorytmy na platformach do handlu NFT które „zbierają” płynność z rynku i pozwalają traderom kupować i sprzedawać tokeny NFT automatycznie i natychmiastowo, priorytetyzując płynność ponad cenę – przyp. red.) , która została opracowana przez znanego, acz anonimowego dewelopera o pseudonimie 0xmon. Oferuje on użytkownikom możliwość wymiany NFT (w standardzie ERC721) w sposób stosunkowo bezpieczny, wydajny gazowo i w pełni on-chain. Platforma odnotowała gwałtowny wzrost od momentu jej uruchomienia pod koniec lipca 2022 roku i wiele wskazuje na to, że będzie krytycznym elementem infrastruktury dla sektora NFT.

Zobacz też: Dlaczego NFT rosną w styczniu? Wyjaśniamy

Sudoswap jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju.

Jak odebrać airdrop $SUDO?

To, czy zakwalifikowaliśmy się do airdropa oraz dostęp do funkcjonalności lockdrop możemy sprawdzić w poniższych linkach. Dla bezpieczeństwa publikujemy informacje z oficjalnego profilu Sudoswap:

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jeżeli udało się Wam odebrać tokeny $SUDO!

Może Cię zainteresować:

AirdropairdropyAltcoinBitcoinBTCETHEthereumKryptowaluty
Komentarze (0)
Dodaj komentarz