Zabójca Ethereum powraca z aktualizacją IOG

Cardano, blockchain „zabójca Ethereum”, którego współzałożycielem jest Charles Hoskinson, niedawno opublikował aktualizacje dla programistów na ten tydzień. Programiści Input Output Global (IOG) opublikowali pierwszą iterację zestawu narzędzi, który umożliwia projektom ekosystemowym budowanie łańcuchów bocznych w sieci blockchain.

Cena ADA wzrosła w odpowiedzi na pozytywne działania rozwojowe i aktualizacje w tygodniu od 7 do 14 stycznia 2023 r.

Cardano, ósma co do wielkości kryptowaluta z kapitalizacją rynkową w wysokości 12,29 biliona dolarów, jest na dobrej drodze pod względem rozwoju. IOG, firma technologiczna stojąca za altcoinem i jego ekosystemem, wydała pierwszą iterację zestawu narzędzi, który pozwala programistom budować łańcuchy boczne w sieci Cardano.

Łańcuch boczny to niezależny łańcuch, który działa równolegle do macierzystego łańcucha bloków i ma jedną główną misję; rozwiązać problem skalowalności i wykorzystać zabezpieczenia i infrastrukturę ADA. Od momentu uruchomienia w 2017 roku blockchain Cardano działa bez zarzutu, a jego sukces przyciągnął 1162 projekty rozwijające się w ekosystemie ADA.

Cotygodniowy raport rozwoju Cardano autorstwa IOG

IOG opublikował powyższy raport rozwojowy, powołując się na 7,5 miliona natywnych tokenów i łącznie 112 projektów uruchomionych na blockchainie „Zabójca Ethereum”. Dlatego kamienie milowe rozwoju są kluczowe dla zwiększenia użyteczności ekosystemu ADA oraz przyciągania i pielęgnowania inteligentnych projektów kontraktowych, dApps i NFT.

Cena Cardano jest przygotowana na korektę w oparciu o dwa czynniki widoczne na poniższym wykresie cen. Altcoin utworzył rosnący klin, niedźwiedzi wzór wykresu, a wskaźnik pędu Relative Strength Index (RSI) pokazuje utratę podstawowej siły w trendzie wzrostowym.

4-godzinny wykres ADA/USDT

Zarówno wolumen handlu, jak i wskaźnik momentum sygnalizują, że wzrost na wykresie ADA/USDT jest krótkotrwały. Pierwszy cel wybicia w dół Cardano to pierwszy punkt, w którym ADA dotknęła górnej linii trendu tworzącej klin, na poziomie 0,3290 USD, a kolejne dwa kluczowe poziomy to 50-dniowa EMA i 200-dniowa EMA po odpowiednio 0,2912 USD i 0,3151 USD.

Jeśli cena Cardano będzie nadal rosła, między 0,3600 USD a 0,3800 USD, kiedy ADA osiągnie górną linię trendu klina, może dojść do odwrócenia. Zamknięcie poza górną linią trendu rosnącego klina może obalić niedźwiedzie zapędy.

UWAGA!

Informacje na tej stronie zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłości, które wiążą się z ryzykiem i niepewnością. Rynki i instrumenty na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i w żaden sposób nie powinny być wyświetlane jako rekomendacja kupna lub sprzedaży. Powinieneś przeprowadzić własne dokładne badania przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych. BitHub.pl w żaden sposób nie gwarantuje, że te informacje są wolne od błędów, pomyłek lub istotnych nieścisłości. Nie gwarantuje również, że informacje te są aktualne. Inwestowanie na rynku wiąże się z dużym ryzykiem, w tym utratą całości lub części inwestycji, a także stresem emocjonalnym. Odpowiedzialność za wszelkie ryzyko, straty i koszty związane z inwestowaniem, w tym całkowitą utratę kapitału, ponosi użytkownik.
ADAAltcoinanalizaAnaliza Techniczna KryptowalutyBlockchainCardanoKryptowalutyZabójca Ethereum
Komentarze (0)
Dodaj komentarz