Co teraz? 30k$ czy 12k$ za BTC? Gareth Solowey.

Gareth Solowey to jeden z tradarów, który zdobył sławę po tym jak jego target 20k$ za 1 BTC został osiągnięty kilka dni temu. Co ciekawsze Gareth wyznaczył ten poziom, kiedy Bitcoin kosztował 65k$ i tak naprawdę niewielu ludzi brało taki scenariusz za prawdopodobny. Jakie są jego kolejne predykcje?

Gareth uważa, że przebicie poziomu 20k$ nie było przypadkowe. Według niego, kiedy ogólna narracja mówi, że 20k$ będzie dołkiem to rynek ma tendencję do przebicia tego poziomu, wybicia ludzi na stop losie i wytrzepanie wszystkich słabych rąk. Gareth twierdzi, że obecnie mamy kilka sygnałów świadczących o przynajmniej chwilowym dołku.

Jednym z nich jest ruch mierzony, który sprowadził BTC do poziomów poniżej 18k$.

Poziom ten pokrywa się również z ostatnim ATH na BTC (na obecną chwilę).

Kolejną interesującą rzeczą, jaką zauważa Gareth jest kanał w jakim możliwe, że porusza się Bitcoin łącząc dołki cenowe jak poniżej.

Gareth uważa, że mamy tutaj konfluencję technicznych wsparć na których możemy spodziewać się odbicia do 25k$ a nawet 30k$. Dlaczego taki target cenowy? Są to opory z poprzedniej konsolidacji BTC w okolicach 30k$. Według niego poziomy te powinny być osiągnięte w przeciągu od 3 do 6 tyg.

Czy więc wracamy do rynku byka?

Wg Gareth’a będzie to tylko krótkie odreagowanie a kolejny poziom wyznaczony przez niego to 12k$, który powinniśmy osiągnąć w przeciągu kolejnych 6ciu miesięcy. Dlaczego 12k$? Po raz kolejny powołuje się on na ruch mierzony jak poniżej.

Co wtedy?

Wg Gareth’a będziemy mieli ok 6ciu miesiecy ruchu bocznego po czym FED ze względu na inflację, wysokie bezrobocie i ogólny stan gospodarki będzie musiał wrócić do dodruku co może zapoczątkować kolejny cykl wzrostowy Bitcoina.

BitcoinBTCKryptowaluty
Komentarze (0)
Dodaj komentarz