Zaproszenie na konferencje w Rzeszowie + relacja z konferencji w Lublinie

8 września 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się konferencja organizowana przez firmę FlyingAtom z okazji otwarcia tam nowej siedziby, na którą serdecznie zapraszamy. Tymczasem zachęcamy do przeczytania relacji z konferencji, która odbyła się pod koniec lipca w Lublinie.

Konferencja w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy na konferencje BTC: Bitcoin, token, cryptocurrency, połączoną z promocją otwarcia nowego biura FlyingAtom w Rzeszowie dnia 8 września o godzinie 16:00, w 5-gwiazdkowym Hotelu Bristol. Konferencja jest bezpłatna i będzie też transmitowana live na kanale Krypto Raport.

Po konferencji, w lokalu Sphinx na ul. Kościuszki 9, odbędzie się afterparty.

Ze względu na duże zainteresowanie obecną sytuacją na giełdach, ta konferencja będziecie w szczególności poświęcona tematom z zakresu analizy kursu i trendów.

Agenda

16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
16:10 – 16:50 – Arkadiusz Jóźwiak Comparic.pl
16:55 – 17:35 – Mateusz i Krystian Gajaszek
17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
18:05 – 18:45 – Aldona Leszczyńska-Mikulska https://gww.pl/pl/
18:50 – 19:30 – Kamil Bejm FxParkiet

Prelegenci

Arkadiusz Irek Jóźwiak – Pasjonat analizy technicznej . Na co dzień redaktor i analityk portalu Comparic.pl oraz blogger. Z rynkiem walutowym związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywnie handluje również na rynku walutowym, kryptowalutowym i opcyjnym. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Na co dzień redaktor i analityk portalu Comparic.pl oraz blogger.

„Kryptowaluty vs CFD na kryptowaluty – co lepsze?”
Kryptowaluty to dość specyficzny rynek. Przez dynamiczną aprecjację walut wirtualnych w 2017 roku instrumentami tymi zainteresowali się nie tylko osoby związane z tą branżą i technologią stojącą za fenomenem walut wirtualnych ale także osoby, które traktują tę nową klasę aktywów jako instrumenty stricte spekulacyjne. To właśnie przez wzgląd na wciąż rosnące zainteresowanie ze strony traderów i spekulantów powstały kontrakty CFD a więc instrumenty pochodne kryptowalut.
W trakcie tego wystąpienia postaramy się przybliżyć wszystkie korzyści a także wady kontraktów CFD oraz porównamy je do tradycyjnego zakupu walut cyfrowych na giełdach czy w kantorach.

Mateusz i Krystian Gajaszek  – Kryptowalutowi entuzjaści, pracujący nad dostarczaniem rozwiązań pozwalających na zwiększanie adopcji technologii Blockchain na świecie. Propagatorzy nowych rozwiązań inwestycyjnych. Co-founderzy projektu Pacific.

„STO – innowacyjna forma finansowania projektów”
Opowiemy o korzyściach płynących z wykorzystania nowego modelu finansowania projektów. Wskażemy wady poprzednich, popularnych modeli biznesowych i pokażemy w jaki sposób STO te wady wyeliminuje. Wytłumaczymy również, dlaczego nowy model finansowania wpłynie dobrze na cały rynek krypto.

Aldona Leszczyńska-Mikulska – GWW Ladziński Cmoch i Wspólnicy
Doradca podatkowy, radca prawny. Zajmuje się podatkami od 1999 r. Specjalizuje się w międzynarodowym planowaniu podatkowym. Kompleksowo doradza osobom zamożnym, koordynując transgranicznie kwestie prawne związane z zarządzaniem i ochroną ich majątku. Wspiera klientów w procesach zmiany rezydencji podatkowej oraz w tworzeniu zagranicznych struktur inwestycyjnych. Członkini International Fiscal Assotiation (IFA), oraz STEP (Society of Trust and Estate Practitioners). Od lat rekomendowana w międzynarodowych rankingach prawniczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego dla osób zamożnych.

„Planowane zmiany podatkowe, które mogą dotknąć inwestorów kryptowalut” 
Zaprezentujemy wpływ najistotniejszych zapowiadanych lub niedawno wprowadzonych zmian podatkowych na działalność inwestorów kryptowalut. Wskażemy też jak dotychczas wprowadzone zmiany mogą wpłynąć na rozliczenie podatkowe inwestorów za 2018 r. W szczególności zajmiemy się:
– czasowym zwolnieniem z PCC obrotu kryptowalutami
– daniną solidarnościowa czyli podwyżką podatków dla najbogatszych
– exit taxem – podatkiem dla tych którzy chcą zmienić rezydencję
– rozliczeniem podatku od zagranicznych spółek inwestycyjnych za 2018 r.

Kamil Bejm – Analityk walutowy w FibonacciTeamSchool. Student na wydziale Finanse i Rachunkowość, który specjalizuje się w Harmonic Tradingu i metodologii Fibonacciego. Inwestuje głównie na parach walutowych, indeksach oraz kryptowalutach

„Magia Fibonacciego czyli jak przewidzieliśmy spadki na Bitcoinie”
Zapewne wiele razy zastanawiałeś się czy dało się przewidzieć spadki na BTC/USD, czy Bessa na kryptowalutach jest dziełem przypadku? Coraz częściej pojawiają się opinie mówiące, iż Analiza Techniczna nie działa, że Bitcoin cały czas jest manipulowany przez ogromne korporacje i w żaden sposób nie da się prognozować jego ceny. Podczas naszego spotkania pokaże Ci, iż kryptowaluty podobnie jak inne instrumenty podlegają pewnym geometrycznym zależnościom oraz z bardzo dużą precyzją da się określić ich punkty zwrotne.

Data spotkania: 8 września (sobota) 2018, godz.16:00-20:00
Miejsce spotkania: Hotel Bristol*****, ul Mikołaja Kopernika 12, 35-001 Rzeszów
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/933944136793354/

Relacja z przebiegu konferencji w Lublinie

Firma FlyingAtom otworzyła swoją siedzibę w kolejnym mieście Polski – Lublinie. Nowe biuro znajduje się na ulicy Tomasza Zana 39a, na 4 piętrze.  Z tej okazji firma zorganizowała konferencję poświęconą szerokiej tematyce kryptowalut jak i technologii blockchain, która odbyła się 21 lipca 2018 roku, w Hotelu Europa.

Około godziny 15 zebraliśmy się z gronem redakcyjnym oraz ekipą FlyingAtom w sali konferencyjnej, aby oczekiwać gości.

Pierwsza prelekcja należała do Rafała Leszka z KryptoRaport. Rafał podczas swojego wystąpienia starał się odpowiedzieć zgromadzonym na pytania takie jak, w którym miejscu znajdujemy się jeśli chodzi o rozwój technologii blockchain, co jest nam potrzebne do tego by znaleźć masowe grono odbiorców oraz czy monopol dużych ośrodków górniczych nie jest zagrożeniem dla autonomicznych struktur i jak będzie postępował proces restrukturyzacji przedsiębiorstw w dobie decentralizacji.

Po Rafale kolej przyszła na Damiana Dzienio z FlyingAtom, który wygłosił prezentację na temat „Wojna protokołów – czy potrzebujemy tylu blockchainów?”.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z jego prelekcji. Pozostałe nagrania na naszym kanale YouTube.

Po tych dwóch prelekcjach nastąpiła pora na przerwę kawową. Wśród zapachu kawy i odgłosu chrupania ciastek zewsząd dochodziły rozmowy na temat kryptowalut i wymiana opinii między znajomymi i nieznajomymi.

Gdy wszyscy nabrali już sił, rozprostowali kości i poznali nowych znajomych, nadszedł czas na kolejne wystąpienie. Adrian Łaski — bloger i entuzjasta nowych technologii – opowiadał o tym czym jest STEEM oraz poruszał kwestie niezbędne do świadomego uczestniczenia w tej sieci z perspektywy użytkownika.

Ostatnim prelegentem tego wieczoru był Patryk Kempiński, kolega Rafała z kanału KryptoRaport. Przybliżył gościom idee swojego projektu jakim jest BrandCoin i mówił o tym jak zmieni się podejście do zakupów, gdy wszyscy będą posiadać jeden wspólny system lojalnościowy.

Na koniec część grupy przeniosła się do restauracji na luźniejszą rozmowę przy pysznym jedzeniu i piwie, gdzie gorąco debatowano na tematy mniej lub bardziej związane z konferencją.

Janusz Zieliński i KryptoRaport w drodze do restauracji

 

Wszystkim przybyłym z tego miejsca serdecznie dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że wróciliście do domu pełni nowej wiedzy i z odpowiedziami na pytania, z którymi do nas przyszliście. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego kanału na YouTube.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.