Chainlink i Polygon zawodzą inwestorów. Czy nowy projekt wyceniany na zaledwie 0,04 USD ma szansę na wielokrotny wzrost?

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Od początku 2024 r. rynek kryptowalut był świadkiem znaczącego trendu wzrostowego. Po zatwierdzeniu amerykańskich spotowych NFT Bitcoin (BTC) ostatecznie przekroczył kamień milowy 40 tys. dolarów, wzbudzając oczekiwania na podobne wzrosty w przypadku innych kryptowalut. Niestety nie wszystkie altcoiny doświadczyły znacznego wzrostu w tym czasie. Oczekiwania zawiodły między innymi takie projekty jak Polygon (MATIC) i ChainLink (LINK). W związku z tym inwestorzy zwrócili uwagę na kilka najnowszych projektów, które wydają się bardziej obiecujące.

Polygon (MATIC) z trudem osiąga kamień milowy w wysokości 1 USD

Polygon (MATIC) utrzymał wyjątkową reputację na rynku kryptowalut jako jedno z najbardziej obiecujących rozwiązań warstwy 2 do skalowania Ethereum. Niemniej jednak od początku roku MATIC nie wykazał oczekiwanego wzrostu. Cena MATIC spada w bezprecedensowym tempie. Analitycy spekulują, że obecny spadek wartości MATIC można przypisać przede wszystkim uruchomieniu nowego tokena POL przez platformę. Inwestorów przyciąga teraz POL, ponieważ ma on więcej użyteczności w sieci, co prowadzi do zmniejszenia zainteresowania wokół MATIC.

Polygon (MATIC) odnotował znaczny spadek, aż o 29,73%, w stosunku do poprzedniego roku i walczy o utrzymanie powyżej 1 USD. Ta niezdolność do wyjścia z obecnego zakresu osłabiła zaufanie inwestorów, powodując, że zaczęli oni szukać innych altcoinów o lepszych wynikach.

Zobacz też: Ethereum sięgnie po 4 tys. USD już w marcu? Eksperci wskazują, co musi się wydarzyć, by tak się stało

Wieloryby LINK pozbywają się znacznej ilości tokenów

Chainlink (LINK) doświadcza niedźwiedziego trendu od początku lutego 2024 roku. Wahania cen LINK były związane z niedawnymi niefortunnymi incydentami. Po pierwsze, kradzież około 900 000 USD LINKS na początku tego roku spowodowała znaczne straty finansowe i wzbudziła obawy o zaufanie inwestorów do protokołów bezpieczeństwa ekosystemu Chainlink (LINK). Po drugie, na rynku zaobserwowano niezwykły szał sprzedaży Wieloryby LINK, sprzedały trzeciego lutego około 6,9 miliona tokenów, zmniejszając całkowitą ilość LINK z 712,7 do 705,8 miliona. Takie masowe wyprzedaże przez kryptowalutowe wieloryby zalewają rynek podażą, przyczyniając się do niedźwiedzich nastrojów i spadków cen.

Chainlink (LINK) jest obecnie notowany na poziomie 17,96 USD, po spadku o 3,98% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli ten wzorzec się utrzyma, cena tokena w nadchodzących dniach może spaść jeszcze bardziej, osiągając poziom 15.411 USD.

Algotech ALGT to obecnie najlepszy wybór dla inwestorów?

Niepewność związana z Polygon i Chainlink sprawia, że inwestorzy szukają nowych możliwości inwestycyjnych. Ich uwaga skupia się na Algotech ALGT, początkującym projekcie, który ma potencjał, aby stać się najpopularniejszą kryptowalutą do kupienia w 2024 roku.

Algotech zyskał zaufanie inwestorów jako pionierska zdecentralizowana algorytmiczna platforma handlu kryptowalutami, która rewolucjonizuje finansowanie i handel dzięki najnowocześniejszej technologii i automatyzacji. Platforma DeFi oferuje swoim użytkownikom wiele unikalnych zautomatyzowanych narzędzi, takich jak handel momentum, średnia rewersja i arbitraż o dużej objętości, aby zoptymalizować ich strategie handlowe.

Dzięki ponad 55 milionom tokenów ALGT sprzedanych podczas pierwszego etapu prywatnej sprzedaży zalążkowej platforma zdołała zebrać 1,1 miliona dolarów w zaledwie 48 godzin. Token jest obecnie wyceniany na 0,04 USD i oczekuje się, że osiągnie 0,15 USD do końca przedsprzedaży. Analitycy szacują 10-krotne zwroty dla inwestorów, którzy zainwestują w token odpowiednio wcześnie.

Dowiedz się więcej:
Odwiedź przedsprzedaż Algotech
Dołącz do społeczności Algotech

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.