Arbitrum (ARB), Toncoin (TON) i Algotech (ALGT) to popularny wybór inwestorów. Czy to będą nowe gwiazdy rynku?

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Na rynku kryptowalut nie brakuje inwestorów i handlarzy, którzy nie ustają w poszukiwaniach tokenów, które mogą przynieść pozytywne wyniki. W ostatnim czasie trzy projekty zdają się cieszyć dużym popytem. Wśród nich są Arbitrum (ARB), Toncoin (TON) i Algotech (ALGT). Algotech (ALGT) osiąga wysokie wyniki po zebraniu 1,1 miliona dolarów w ramach przedsprzedaży. Inwestorzy naprawdę wierzą, że kiedy Algotech (ALGT) w końcu zostanie uruchomiony, będzie sobie dobrze radzić. W tym momencie czyni go to atrakcyjną kryptowalutą do inwestowania.

TLDR

  • Algotech (ALGT) staje się atrakcyjną kryptowaluta, po zebraniu 1,1 miliona dolarów w ciągu dwóch dni od przedsprzedaży.
  • Minimalne i maksymalne ceny ARB w 2024 roku powinny wynieść odpowiednio 0,85 dolara i 1,74 dolara.
  • Do sierpnia cena TON może wahać się pomiędzy 1,93 a 2,23 dolara.

Dzięki zwrotowi z inwestycji na poziomie 275% Algotech staje się atrakcyjnym graczem na rynku

Algotech (ALGT) to zdecentralizowana platforma handlowa i inwestycyjna. Jej główną cechą jest podejście algorytmiczne, które jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnego handlu kryptowalutami. Celem platformy jest rozwiązywanie problemów, wynikających z ograniczonych możliwości analitycznych lub nadmiernego ulegania emocjom. Tym samym stanowi zupełnie nowe i wyjątkowe narzędzie dla traderów kryptowalut.

Aby umożliwić zyskowny i płynny handel kryptowalutami, Algotech (ALGT) zapewnia algorytmy oparte na danych, które automatyzują handel. Ponadto Algotech integruje (ALGT) zautomatyzowane strategie, takie jak średnie odwrócenie, arbitraż i handel typu breakout. Platforma może pochwalić się solidną infrastrukturą techniczną, która obejmuje różne źródła danych i możliwości przetwarzania w chmurze.

Ze względu na sektor handlu zaawansowanymi algorytmami inwestorzy ocenili Algotech (ALGT) jako najlepszą kryptowalutę do zakupu. Nic dziwnego, że w ciągu dwóch dni od przedsprzedaży zebrano aż 1,1 miliona dolarów. Według analityków obecna cena Algotech (ALGT), wynosząca 0,04 dolara, wzrośnie do 0,15 dolara w okolicach premiery.

Pierwsi inwestorzy nie zostali pominięci. Będą mogli otrzymać część wynagrodzenia za wyniki Algotech, a także będą mieli prawo głosu. Mogą także posiadać części oprogramowania ALGT. Jeśli kupisz ALGT w przedsprzedaży również będziesz mógł korzystać ze wszystkich wspomnianych przywilejów.

Prognoza ceny Arbitrum (ARB): Czy cena Arbitrum wzrośnie?

Arbitrum (ARB) spadł pod koniec 2023 roku z powodu krachu na rynku kryptowalut. Jednak w ciągu ostatniego tygodnia cena Arbitrum wzrosła o 12,98%, a w porównaniu z ceną z poprzedniego miesiąca zanotowała wzrost o 37,56%.

W ciągu ostatniego miesiąca Arbitrum (ARB) zanotował 15/30 dni na plusie (50%) przy zmienności cen wynoszącej 14,34%. Ponadto wartość RSI Arbitrum (ARB) wynosi 48,30, co wskazuje, że rynek ARB jest neutralny.

Co więcej, wskaźniki techniczne pokazują, że 200-dniowa i 50-dniowa SMA Arbitrum (ARB) osiągnie odpowiednio 1,21 USD i 1,79 USD za miesiąc. Jak ujawnili eksperci, cena Arbitrum w przyszłym tygodniu może osiągnąć 1,62 dolara. Ponadto Arbitrum (ARB) uzyskał 48 punktów (neutralny) w Indeksie Strachu i Chciwości, co wskazuje na neutralne nastroje.

Z przewidywań ekspertów dotyczących ceny Arbitrum na rok 2024 wynika, że ​​maksymalna i minimalna cena ARB wyniesie odpowiednio 1,74 dolara i 0,85 dolara, a średnia cena transakcyjna wyniesie 1,39 dolara.

Eksperci oczekują również, że maksymalne i minimalne ceny Arbitrum w maju i listopadzie 2024 r. wyniosą odpowiednio 1,89 dolara i 1,68 dolara. Ponadto twierdzą, że do końca 2024 r. cena Arbitrum (ARB) wyniesie około 1,70 dolara, a w 2025 r. powinna wzrosnąć do 1,78 dolara.

Toncoin (TON): Czy warto teraz kupić Toncoin?

Niedawno firma AigentX ogłosiła testy społecznościowe, aby pomóc programistom Toncoin (TON). Ta wiadomość spowodowała wzrost jego ceny. Jednak w ciągu ostatnich siedmiu dni cena Toncoina (TON) spadła o 6,48%, a w przyszłym tygodniu spodziewamy się dalszego spadku ceny Toncoina o 3,70%, do 2,10 USD.

Co więcej, nasze wskaźniki techniczne wykazały niedźwiedzie nastroje z wartością indeksu strachu i chciwości wynoszącą 52 (neutralna). Ten odczyt wskazuje, że nastroje dla Toncoin (TON) są neutralne.

W ciągu ostatnich 30 dni Toncoin (TON) odnotował 11 z 30 dni ze wzrostem (37%), a zmienność cen wyniosła 2,81%. Wskaźniki techniczne wykazały również, że 200-dniowa i 50-dniowa SMA Toncoina (TON) powinna osiągnąć poziom 2,14 i 2,21 dolara za miesiąc. Toncoin (TON) ma również wartość RSI wynoszącą 45,22.

Analitycy oczekują, że do końca stycznia cena Toncoin (TON) osiągnie minimalną wartość 2,14 dolara i maksymalną 2,45 dolara. Prognozy ekspertów dotyczące ceny Toncoin (TON) wykazały, że w sierpniu cena TON może wahać się pomiędzy 1,93 USD a 2,23 USD, podczas gdy w grudniu oczekiwana minimalna i maksymalna cena wyniesie odpowiednio 1,72 USD i 1,99 USD.

Odwiedź przedsprzedaż Algotech

Dołącz do społeczności Algotech

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek
Zenek
24 dni temu

Szkoda, że ten portal nie jest na tyle poczytny, że nikt nie chce komentować. Szczególnie te „materiały nadesłane przez partnera”. Ktoś pompuje tylko po to żeby zwinąć majdan.

1
0
Dodaj komentarzx