Styczniowa przedsprzedaż memecoinów jako antidotum na Blue Monday
Artykuł zawiera treści sponsorowane.
Blue Monday zyskał złą sławę jako najbardziej depresyjny dzień w roku, przypadający na trzeci poniedziałek stycznia. Choć sama koncepcja nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych, wiele osób uważa, że styczeń jest poniedziałkiem wśród miesięcy, brzydką siostrą Kopciuszka, a gdyby był człowiekiem, mógłby być Joffreyem Baratheonem.
Nic dziwnego, że robimy, co możemy, by poprawić sobie humor w tym czasie. Nie będziemy jednak dzisiaj proponować typowych rozrywek, słodyczy ani filmów komediowych. Jako że często nastrój poprawiają nam zakupy, postanowiliśmy połączyć dowcip z inwestycją i proponujemy między innymi przedsprzedaż memecoinów jako antidotum na Blue Monday.
Do naszego zestawienia wybraliśmy tokeny znajdujące się na etapie przedsprzedaży lub już na giełdach. Uważnie dobieraliśmy projekty tak, by dobrze rokowały, a jednocześnie były zabawne. Dlatego w naszym rankingu znalazły się takie propozycje jak BTFD Coin, Notcoin, CatSlap i Fartcoin.

1. BTFD Coin – byczy token z potencjałem
Co prawda na pierwszy rzut oka trudno powiedzieć, czy BTFD to byczy, czy raczej krowi memecoin, ale nie bądźmy małostkowi. Jest to obecnie jedna z topowych przedsprzedaży memecoinów. Projekt zgarnął już ponad 5 milionów dolarów, a do tej pory sprzedano już ponad 64 miliardy coinów BTFC.
Inwestorów kusi nie tylko niska cena (obecnie 0,000142 USD), ale również optymistyczne prognozy analityków. Krążą słuchy, że po notowaniu na giełdach cena może skoczyć do 0,0006 USD, co oznaczałoby czterokrotne przebicie dla tych, którzy zainwestowali w token na wczesnym etapie.
BTFD Coin zgromadził wokół siebie lojalną społeczność internautów, a program poleceń w tym projekcie rzeczywiście wygląda na atrakcyjny. Posiadacze mogą uzyskać dodatkowo 10% pozyskanej kwoty, jeśli znajdą się w pierwszej dwudziestce na leaderboardzie, co stanowi potężną zachętę do popularyzacji tokena w mediach społecznościowych.
A jeśli nadal nie wiecie, jak ten memecoin może poprawić wam humor, to dodamy, że na platformie czeka na was uroczy Bull Squad: znajdziecie tu takie postaci jak mały byczek czy szarżujący byk. Warto zajrzeć chociażby z ciekawości – zwierzątka są naprawdę pocieszne.
Co ten memecoin robi na naszej liście: BTFD Coin jest dobrze pomyślany jako przedsprzedaż memecoinów, nic dziwnego zatem, że błyskawicznie zyskał grono zwolenników i ma przed sobą dobre perspektywy.

2. Notcoin – jak dokopać się fortuny
Podejście Notcoin do kryptowalut jest w gruncie rzeczy proste: graj, a zarobisz. Notcoin powstał jako prosta gra na platformie Telegram, stworzona przez zespół Open Builders. Gra polegała na „wykopywaniu” wirtualnych monet poprzez stukanie w ekran smartfona. Ta prosta mechanika okazała się niezwykle wciągająca i szybko przyciągnęła miliony użytkowników. W szczytowym momencie z gry korzystało ponad 30 milionów graczy, w tym 6 milionów aktywnych użytkowników dziennie.
Co ten memecoin robi na naszej liście: Notcoin łączy emocje prostej gry z memecoinową gorączką. Na jednej platformie możesz dokonać inwestycji, a jednocześnie poklikać dla rozrywki.
3. CatSlap – unikalne połączenie gry i rywalizacji
CatSlap to projekt inspirowany popularnym memem, w którym rudy kot z wymowną miną okłada inne zwierzęta. Dobrze, w oryginale był to drugi kot, ale twórcy CatSlap uznali, że użytkownik może sam wybrać, komu przyłoży i ile razy. Gra Slap-to-Earn szybko okazała się przebojem, a przedsprzedaż memecoina ruszyła z kopyta. Zespół projektowy z czasem wdrożył program spalania i odkupu tokenów, ale i tak największym hitem jest leaderboard, na którym użytkownicy rywalizują, zbierając punkty za kolejne wymierzone ciosy.
Dodatkowo uruchomiono też questy na platformie Zealy, przy czym kampania jest zintegrowana z projektem, co w skrócie oznacza, że można grać w dwóch miejscach i gromadzić punkty, by wspinać się w rankingu.
Gra sama w sobie jest dość wciągająca – próbowaliśmy – więc element rozrywki mamy gwarantowany.
Co ten memecoin robi na naszej liście: CatSlap nie tylko wyróżnia się zabawną grą, nawiązującą do prostych instynktów, ale też przyciąga uwagę jako projekt o wielu funkcjach, które utrzymują zainteresowanie społeczności i dają szansę na dłuższe życie tej inwestycji.

4. Fartcoin – wszyscy o nim mówią, ale nikt się nie przyzna
Nazwa tego coina mówi sama za siebie. Jeśli bawią cię niewyszukane dowcipy i w ukryciu śmiejesz się na komediach z Leslie Nielsenem, to może być propozycja dla Ciebie. Twórcy projektu Fartcoin skupili się na budowaniu wesołej, interaktywnej społeczności, gdzie na poważnie traktuje się jedynie dobrą zabawę.
Choć ten memecoin nie ma wysublimowanej wartości użytkowej, przynajmniej gra z nami w otwarte karty: ma być śmieszny i tyle. Strategia najwyraźniej działa, bo w ciągu ostatniej doby token zyskał aż 21% na wartości, co dowodzi, że czasem wystarczy być wesołym.
Co ten memecoin robi na naszej liście: Fartcoin podbił rynek dzięki swojemu prostemu podejściu i rubasznemu humorowi. Dlatego tak skutecznie buduje społeczność, w której wszyscy lubią się pośmiać. A umówmy się, przed Blue Monday głównie o to nam chodzi.
Popraw sobie humor memecoinami przed Blue Monday
Dla tych, którzy inwestują na bieżąco, styczeń jest okazją do zrewidowania własnej strategii i dorzucenia do portfela nowych aktywów. A skoro i tak wypadałoby się rozweselić, przedsprzedaż memecoinów lub wybór któregoś z memicznych tokenów z giełdy może być dobrym krokiem.
Zaproponowane memecoiny są dostępne w atrakcyjnych cenach, więc nie zrujnują Twojej kieszeni. Zadbaliśmy zarazem o to, by były to tokeny perspektywiczne, mające lojalną i aktywną społeczność, sprawdzone środki komunikacji i coś, co je wyróżnia. Niektóre z nich, jak CatSlap, mają wbudowaną grę, która stanowi dodatkowy element rozrywki. Inne, jak Fartcoin, śmieszą już samą nazwą.
Dociekliwi z pewnością znajdą więcej perspektywicznych przedsprzedaży memecoinów, które zapewnią z jednej strony emocje, z drugiej możliwość inwestycji. Podczas dobrej zabawy pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie i gruntownym researchu, żeby móc śmiać się jak najdłużej.