Kolejny rekord Ethereum
Po spadkach z weekendu na ETH nie ma śladu. Waluta po raz kolejny pobiła w tym miesiącu swój rekord i jej cena sięgnęła dziś w kulminacyjnym momencie 2593 dolary za monetę.
Rekord goni rekord
Druga kryptowaluta świata przeżywa w kwietniu dobre chwile pod względem wyceny. Poprzednie ATH dla Ethereum odnotowano 16.04 i wynosiło 2530 dolarów za jednostkę na Bitstamp. Na podstawie danych CoinMarketCap wiemy, że w momencie publikacji – czyli godzinę 18:00 – wynosi 2627$.
Czy kwiecień przyniesie nam kolejne rekordy? Być może przyniesie je jeszcze ten tydzień. Póki co w tym miesiącu ETH zyskuje ponad 700 dolarów, licząc od 1 kwietnia do chwili obecnej.
JPMorgan szuka developerów Ethereum
Przy okazji dzisiejszych wzrostów warto nadmienić, iż kryptowaluty – głównie Ethereum – zainteresowały spółkę JPMorgan. Spekuluje się, że JPMorgan może chcieć pójść w ślady innych banków, takich jak Morgan Stanley i Goldman Sachs, które ogłosiły oferowanie ekspozycji na inwestycje kryptograficzne zamożnym klientom. Zgodnie z ogłoszeniem o pracę opublikowanym na portalu Glassdoor, JPMorgan poszukuje doświadczonych pracowników, głównie na stanowiskach inżynieryjnych i rozwojowych.
Od Redakcji
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.