Jedna z największych światowych giełd kryptowalut, Binance, zaprezentowała światu platformę Launchpool. Według Binance, pozwoli ona użytkownikom na bezpieczny farming nowych aktywów. Możliwe będzie otrzymanie nagród w nowych tokenach w zamian za staking BNB, BUSD i innych.
Protokół Bella (BEL)
Pierwszym projektem w Launchpool jest protokół Bella. Użytkownicy będą mogli stakować w nim swoje BNB, BUSD lub ARPA w ramach trzech oddzielnych pul, w celu farmingu tokenów BEL przez okres 30 dni. Usługa startuje już począwszy od 2020/09/09 (godzina 02:00):
Ponadto, 16.09.2020 o 8:00 rano naszego czasu, Binance rozpocznie notowania BEL i otworzy handel dla BEL/BTC, BEL/BNB, BEL/BUSD i BEL/ SDT.
Czym jest BEL?
Binance powiedział, że istnieje wiele korzyści z posiadania i używania tokenów $BEL. Są wśród nich zniżki na usługi Bella, możliwość stakingu, głosowania, governance oraz oczywiście nagrody.
Warto zaznaczyć, że protokół Bella zebrał łącznie 4,50 mln USD dzięki prywatnej sprzedaży tokenów przeprowadzonej w sierpniu 2020 r. Najbardziej znanymi udziałowcami są Arrington XRP Capital, Alphabit, David Namdar (współzałożyciel Galaxy Digital), Laurenz Apiarius (założyciel BlockWall Capital), Ben Gorlick (były szef produktu w Blockstream). Zainteresowanie i wsparcie dla Belli popłynęło również od Koi Ventures, Force Partners, RockX, CGS Dubai, N7 Labs, Coinbene, Amedeo Capital, AlphaCoin Fund, Bitblock Capital, BlueHill Capital, Roark Fund, Yunshang Capital, Consensus Labs i wielu innych.
Więcej informacji oraz kalulacji na temat BEL w kontekście wydajności w farmingu znajdziecie tutaj.
źródło grafiki tytułowej i jeszcze więcej informacji nt. Bella: tutaj
Od Redakcji
Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.
Zobacz najnowszy odcinek:
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.