5 altcoinów na fali wznoszącej: kryptowaluty z perspektywą wzrostu w Q4 2023

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Trwa już ostatni kwartał bieżącego roku, a wraz z nim kilka kryptowalut wychodzi z cienia i szykuje się do hossy. Jeśli zastanawiasz się, w jakie altcoiny zainwestować, to dobry moment na decyzję, zanim ceny poszybują w górę.

Kilka walut zaliczyło niedawno istotne wzrosty, więc ich ceny nie zachęcają teraz do zakupu. Możemy się jednak pocieszać tym, że coiny, które dopiero zaczynają swoją drogę na szczyt, przyniosą lepszy zwrot z inwestycji za jakiś czas. W tym artykule zajmiemy się pięcioma kryptowalutami, które mogą znacznie podnieść wartość twojego kryptoportfela, gdy w końcu nadejdzie oczekiwany rynek byka. Nie tracąc już więcej czasu, przechodzimy zatem do rzeczy.

  • Bitcoin Minetrix (BTCMTX)
  •  Meme Kombat (MK)
  • eTukTuk (TUK)
  • yPredict.ai (YPRED)
  • Chimpzee (CHMPZ)

Bitcoin Minetrix (BTCMTX): rewolucyjna platforma do kopania w chmurze

Bitcoin Minetrix to nowa platforma na blockchainie Ethereum, którą wyróżnia rewolucyjne podejście do kopania Bitcoina. Na szczególną uwagę zasługuje mechanizm Stake-To-Mine. Sam proces jest dość prosty: użytkownicy platformy zdobywają i stakują natywny token BTCMTX, by w ten sposób zarobić punkty. Przyznane punkty można następnie wymienić na moc wydobywczą, by samodzielnie wykopać sobie Bitcoina.

fot. materiał partnera

Projekt Bitcoin Minetrix różni się od pozostałych tym, że jest całkowicie zdecentralizowany, dzięki czemu pełną kontrolę nad stakowanymi aktywami przekazuje w ręce użytkowników. Dlatego właśnie przewidujący inwestorzy już teraz robią skok na ekosystem Bitcoin Minetrix, by mieć swój udział w jego rewolucyjnym sukcesie. Całkowita podaż Bitcoin Minetrix wynosi 4 miliardy tokenów, z czego 2,8 miliarda zaoferowano w przedsprzedaży. Do tej pory projekt zebrał już ponad 2,6 miliona USD. Cena jednego tokena na tym etapie to 0,0113 USD i taniej nie będzie!

Meme Kombat (MK): nowy, fascynujący memecoin

fot. materiał partnera

Meme Kombat to nowość w gronie memecoinów. Projekt nie tylko skupia najpopularniejsze memy, ale też wystawia je do walki! Oto ulubione postaci ze współczesnej popkultury stają w szranki na arenie stworzonej przy wsparciu sztucznej inteligencji. A teraz prawdziwa gratka: w tym projekcie możesz nie tylko oglądać walki memów, ale też obstawiać ich wynik. 

A to jeszcze nie wszystko! Meme Kombat wprowadza też atrakcyjne nagrody za staking. Jeśli załapiesz się na etap przedsprzedaży, możesz się cieszyć stopą zwrotu w wysokości aż 112%, a do tego mieć dobrą zabawę, wykorzystując token do gry i zakładów. Ostatnie wyniki nie pozostawiają wątpliwości: Meme Kombat zebrał już 800 tys. USD, a przedsprzedaż jeszcze trwa! Do koca tej rundy pozostały już niecałe 3 dni. W tej chwili cena $MK wynosi 0,1667 USD, ale już 2 listopada skoczy do 0,1833 dolara. Nie ma na co czekać!

eTukTuk (TUK):  projekt promujący zieloną mobilność 

eTukTuk to przełomowa kryptowaluta bazująca na sieci Cardano. Chodzą słuchy, że ten nowy projekt zapowiada prawdziwą rewolucję w sektorze transportu.  eTukTuk to pojazd elektryczny (EV), który przypomina taksówkę na trzech kołach. Jest jednak bardziej energooszczędny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. W ramach projektu przewidziane są aż dwa rodzaje rozwiązań: pojazdy elektryczne i sieć stacji do ich ładowania. W ten sposób twórcy chcą wesprzeć odchodzenie od silników spalinowych.  Na uwagę zasługuje też samo wykorzystanie technologii blockchain. 

fot. materiał partnera

Platforma wykorzystuje mechanizm Buy-and-Stake i zapewnia bezpieczne, niskokosztowe transakcje bez ingerencji z zewnątrz blockchaina. Zgodnie z planem twórców, ma stanowić dostępną, ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych środków transportu publicznego. Jeszcze trwa przedsprzedaż eTukTuk, więc warto się pospieszyć – w tej rundzie cena jednego tokena wynosi 0,0245 USD.   

yPredict.ai: jedyna w swoim rodzaju platforma AI

yPredict to zaawansowana platforma AI, która pomaga traderom formułować prognozy i lepiej zrozumieć skomplikowany świat kryptowalut. Nabywcy tokenów YPRED mogą odblokować miesięczną subskrypcję, dzięki której uzyskają dostęp do bazy wiedzy stworzonej przez najlepszych deweloperów AI przy wsparciu doświadczonych traderów. 

fot. materiał partnera

Ponadto, posiadacze tokenów YPRED otrzymują 10% zysku z nowych subskrypcji. 15% z opłat swap jest przeznaczane na nagrody za staking. Jak widać, zatem, sposobów na zarobek jest tu kilka. Platforma wprowadza też nowy ekosystem Learn2Earn, w ramach którego można poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku krypto, a jednocześnie zarabiać kolejne tokeny $YPRED. Na etapie przedsprzedaży projekt zebrał do tej pory ponad 4,5 miliona dolarów. Z pewnością warto mieć oko na ten innowacyjny i oryginalny projekt.

Chimpzee (CHMPZ): gdzie ekologia łączy się z zabawą

Chimpzee to jedyny w swoim rodzaju ekologiczny memecoin. Platforma oferuje użytkownikom możliwość uzyskania pasywnego dochodu oraz udział w misji ratowania gatunków zagrożonych wyginięciem i walki z globalnym ociepleniem. 

fot. materiał partnera

Startując z tak złożoną misją, Chimpzee wykorzystuje technologię Web 3.0 do stworzenia innowacyjnego ekosystemu, na który składają się 3 najważniejsze elementy: sklep Chimp Shop (Shop-to-Earn), platforma NFT Marketplace (Trade-to-Earn) i gra Zero Tolerance Game (Play-to-Earn).

Procent z zysków jest przekazywany organizacjom, które działają na rzecz ochrony środowiska: w ten sposób posiadacze tokenów mogą mieć swój udział w sadzeniu nowych lasów i ratowaniu stada słoni. Przedsprzedaż tokena CHMPZ jeszcze trwa; do tej pory zebrano już ponad 1,7 miliona USD. To godna uwagi propozycja dla traderów, którym leży na sercu przyszłość naszej planety.

Podsumowanie: 5 propozycji, zanim zacznie się hossa

Powyżej przedstawiono 5 altcoinów, które mają szansę zawojować rynek w ostatnim kwartale tego roku. Warto zainteresować się nimi, mając na uwadze zapowiadany na przyszły rok rynek byka. Przy okazji dobrze jest pamiętać o dywersyfikacji portfela. Spośród pięciu propozycji można wybrać więcej niż jedną. Zapowiada się, że wymienione waluty mogą osiągnąć co najmniej dziesięciokrotne przebicie w stosunku do ceny na etapie przedsprzedaży, więc inwestorzy mają jeszcze chwilę, by podjąć strategiczną decyzję dotyczącą lokaty kapitału. Zaprezentowane projekty są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie: jeśli interesują cię najnowsze zdobycze w dziedzinie AI, zależy ci na ratowaniu lasów równikowych lub chcesz mieć swój udział w ekologicznej rewolucji transportu, nowe kryptowaluty mogą okazać się lokatą, w którą zainwestujesz nie tylko pieniądze, ale też dobrą energię. 

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze