Nowe monety i nowe oddziały. FlyingAtom rośnie!
Bardzo dobrze znana na Bithub.pl spółka FlyingAtom.Gold znów poszerza swoją ofertę, m.in. o nowe monety. Poza nimi pojawia się również spore ułatwienie dla klientów w postaci nowych oddziałów.
Do sprzedaży w kantorach złota, srebra i diamentów inwestycyjnych FlyingAtom.Gold weszły właśnie monety z serii Arka Noego. Najważniejsze w tej informacji jest to, że klienci mają do wyboru coś na każdą kieszeń. W sprzedaży mamy zatem standardowe monety jedno uncjowe, pół uncjowe, ćwierć uncjowe oraz doskonałe na drobny podarunek monety o wadze zaledwie jednego grama.
Cała seria Arka Noego powstała na zamówienie Banku Centralnego Republiki Armenii. Za jej produkcję odpowiadała niemiecka firma Geiger Edelmetalle AG. Warto nadmienić, że moneta ta jest prawnym środkiem płatniczym na terenie Armenii, więc jej jakość jest gwarantowana nie tylko przez producenta, ale również przez państwo.
Na awersie monety projektancie zdecydowali się umieścić herb Republiki Armenii oraz kilka przydatnych informacji. Podano tam wagę, czystość złota, rok wybicia, nominał jak i symbol mennicy. W przypadku monet jedno uncjowych wartość nominalna takowej wynosi 50.000 drachm armeńskich.
Z kolei na rewersie znajduje się pięknie zaprojektowany motyw biblijny przedstawiający gołębicę z gałązką oliwną w dziobie oraz znajdującą się na drugim planie Arkę Noego. Dodatkowo na obwodzie monety umieszczono napis „Arka Noego” w języku ormiańskim oraz angielskim.
Średnica | 38,6 mm |
Waga (g) | 31,1 g |
Próba | 9999 |
Waga (oz) | 1 uncja |
Nominał | 50.000 AMD |
Rok bicia | 2020 |
Gdzie kupić złote monety Arka Noego?
By ułatwić dostęp do swoich produktów firma FlyingAtom.Gold poza oferowaniem sprzedaży internetowej cały czas poszerza liczbę kantorów stacjonarnych. Od sierpnia złoto, srebro jak i inne produkty inwestycyjne można nabyć w dodatkowych punktach. Są to kantory w Poznaniu, Olsztynie, Szczecinie i w Lublinie. Pełną listę oddziałów można znaleźć w zakładce „Oddziały” na stronie FlyingAtom.Gold
Od Redakcji
Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.
Zobacz najnowszy odcinek:
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.