Zaskakująca analiza. Krótkoterminowy wzrost ceny XRP do 18 USD? „To realne”

Analityk kryptowalutowy o pseudonimie Dark Defender podzielił się interesującą analizą, w której zauważył, że XRP może wkrótce osiągnąć pułap 18 USD.

W swoim poście opublikowanym na platformie X Dark Defender podkreślił, że XRP ponownie testował poziom 0,6649 USD. Według niego poziom ten „nie jest żartem”, ponieważ jest bardzo ważny.

XRP i wielkie nadzieje

Dark Defender opublikował również wykres. Już w sobotę wynikało z niego że XRP znajduje się powyżej poziomu cenowego 0,6649 USD. Analityk podkreślił wówczas na grafice 0,88 USD i 1,05 USD jako cele, które będą „wkrótce osiągalne”.

Jednak rajd na tym się nie kończy, ponieważ analityk kryptowalut twierdzi, że „5-falowa struktura EW na wykresie miesięcznym jest nadal w grze”. Wskaźnik ten wskazuje, że kryptowaluta osiągnie 18,22 USD w krótkim okresie średnioterminowym. Oczekuje się jednak, że skok do 18 USD nie będzie łatwy, ponieważ XRP napotka silny opór na poziomie 1,08 USD.

Dobrą wiadomością jest to, że gdy XRP będzie w stanie przebić ten poziom, „będzie Kaboom”, jak to określił Dark Defender. Kiedy to jednak nastąpi? Załączony wykres sugeruje, że między lipcem a październikiem 2024 roku.

Zobacz też: Tether zamraża 41 portfeli kryptowalutowych i zapowiada dalsze działania

Inna analiza, te same oczekiwania

Tymczasem z analizy opublikowanej 1 grudnia na TradingView przez analityka o pseudonimie AlanSantana wynika, że XRP może wzrosnąć o 120 proc. w ciągu następnego pół roku. W grę wchodzą dwa potencjalne scenariusze. W przypadku, gdy kryptowaluta osiągnie poziom około 0,51 USD, istnieje możliwość, że stworzy to fundamenty dla wzrostu na poziomie 85 proc. w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Niemniej jednak, jeśli wartość XRP skoryguje się jeszcze niżej, osiągając poziom około 0,43 USD, może to stworzyć podstawy dla bardziej znaczącego wzrostu, potencjalnie nawet osiągającego 120 proc.

Skupmy się jednak na tym, z czym mamy do czynienia teraz. Fakty są takie, że w ciągu ostatniego roku wartość Ripple wzrosła o 74 proc., co wskazuje na byczy wzorzec. Według wszystkich dostępnych danych, kryptowaluta może wzrosnąć średnio do 0,85 USD do końca 2023 roku.

Może Cię zainteresować:

Dark DefenderKryptowalutyXRP
Komentarze (0)
Dodaj komentarz