Joe007 ostrzega: kolejna hossa bez wzrostów na Ethereum, Litecoinie, Ripple czy Dash?

Hossa bez altcoinów?

Jeden z zamożniejszych inwestorów na rynku kryptowalut – Joe007 twierdzi, że inwestorzy mający nadzieję na ożywienie zainteresowania poprzednią generacją altcoinów prawdopodobnie będą rozczarowani w nadchodzącym bull-runie. Czy to oznacza, że Ethereum, Litecoin, Ripple czy Dash już nigdy nie wzrosną?

Joe007 ostrzega

Znany szerszemu gronu publiczności inwestor o pseudonimie Joe007 niedawno stwierdził na Twitterze, że codziennie pojawiają się nowe altcoiny, zaciekle konkurujące o tę samą pulę pieniędzy. Starsze altcoiny zostaną ostatecznie zapomniane i pozostawione w tyle:

Każdy inwestor z workiem shitcoinów, który ma nadzieję na powrót zainteresowania jego coinami w następnej hossie jest po prostu w błędzie. Nowe i błyszczące shitcoiny są emitowane każdego dnia i walczą o tą samą pulę pieniędzy od naiwnych inwestorów.

Powyższe stwierdzenie brzmi jednak jak zmiana myślenia o Joe007, który jeszcze niedawno twierdził, że każdy shitcoin ma szansę na FOMO i wzrosty:

PayPal nie taki świetny

Inwestor twierdzi, że plan PayPal dotyczący obsługi Bitcoinów jest mocno przeceniony przez rynek, ponieważ firma nie pozwoli inwestorom na przeniesienie ich krypto do prywatnych portfeli:

Nienawidzę tego przyznawać, ale wiadomości PayPal są bardziej optymistyczne dla shitcoinów niż dla Bitcoina. Od czasu do czasu nieświadomi inwestorzy, którzy pojawiają się w ekosystemie, myślą, że BTC jest „przewartościowany” i zamiast tego kupują „tańsze” shitcoiny. W takim razie ich reedukacja wymaga wiele wysiłku.

Kryzys powstrzyma rajd

Jeśli chodzi o trajektorię ceny Bitcoina, Joe007 twierdzi, że byłby całkowicie optymistyczny, gdyby sytuacja ekonomiczna na świecie była w lepszej kondycji:

Myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że poważny kryzys makroekonomiczny rozwinie się przed parabolicznym wzrostem w BTC. To właściwie jedyny powód, dla którego nie jestem w pełni załadowany w ten rynek. Poza tym myślę, że BTC jest gotowy na wzrosty.

Zadrukować kryzys

Joe007 twierdzi, że kryzys nastąpi, ponieważ rządy błędnie wierzą, że mogą go po prostu zadrukować:

Ponieważ obecnie rynki makro zachowują się tak, jakby można było po prostu zadrukować ogromny szok w realnej gospodarce, a tak z pewnością nie jest.

Wątpię, żeby szok był ogromny, a konsekwencje i efekty drugiego rzędu powinny nas wkrótce dotknąć.

Co ciekawe, Joe007 już wcześniej zaznaczył, że masowy dodruk dolara nie jest katalizatorem wzrostów Bitcoina, które nastąpiły po marcowym krachu:

Finansowy Krytyk

altcoinyBitcoinHossajoe007
Komentarze (0)
Dodaj komentarz