Najbardziej niedowartościowana kryptowaluta?

Wyniki nowego badania pokazują, że najbardziej niedowartościowana kryptowaluta to…

Zgodnie z wynikiem ankiety przeprowadzonej na Twitterze, najbardziej niedowartościowana kryptowaluta to VeChain. W wyścigu o to zaszczytne miano VET pokonał Hedera Hashgraph i Ravencoin przytłaczającą większością głosów w czasie, gdy jego cena nadal goni kamień milowy na poziomie 0,1 USD.

Ankieta została przeprowadzona na Twitterze przez Real Vision, nowojorską firmę zajmującą się mediami i badaniami finansowymi. Real Vision rozpoczęła badanie od poproszenia swoich 221 000 obserwatorów o podanie nazw projektów kryptowalut, które ich zdaniem są najbardziej niedowartościowane.

Zdecydowanie najpopularniejszym wyborem był VeChain. Inne tokeny, które zebrały znaczącą liczbę głosów to Ravencoin (RVN) i Hedera Hashgraph (HBAR).

W badaniu wzięło udział 140 341 osób. VeChain wyłonił się jako zwycięzca, zdobywając dwie trzecie głosów. Ravencoin był na odległym drugim miejscu z wynikiem 30,6%, a Hedera Hashgraph okazało się najmniej popularnym wyborem z wynikiem 3,6%.

VeChain nadal rośnie

Pomimo zwycięstwa w ankiecie na najbardziej niedowartościowaną kryptowalutę, VeChain ma najwyższą kapitalizację rynkową spośród wszystkich tokenów z pierwszej trójki Real Vision. Z kapitalizacją rynkową na poziomie 5,8 miliarda dolarów zajmuje 21 miejsce, tuż poniżej TRON.

W chwili przygotowywania niniejszej publikacji, VET wyceniany jest na ok. 0,09 USD, przy wzroście o 5,9% w ciągu ostatniego tygodnia. Jego odnotowane 22 marca ATH wynosi 0,0992 USD. VeChain nadal dąży do poziomu 0,1 USD, co podniosłoby jego kapitalizację rynkową do 6,4 miliarda USD.

kurs VET/USD; źródło: TradingView

Jak rozwija się VeChain?

Cena VET wzrosła znacząco w towarzystwie wysiłków Fundacji VeChain, która kontynuowała podejmowanie partnerstw z kilkoma ciekawymi podmiotami z branży. Najnowsze z nich dotyczy Ubitquity, firmy typu blockchain-as-a-service, która będzie budować swoje rozwiązania w oparciu o VeChainThor.

Fundacja nawiązała również współpracę z chińsko-francuską firmą kosmetyczną Yizhiji, aluminiowym gigantem Hydro oraz amerykańską firmą Puff Barv.

Sunny Lu, dyrektor generalny VeChain, ujawnił dwa tygodnie temu, że jego firma nawiązała współpracę z DNV i gigantem branży motoryzacyjnej BYD, aby stworzyć proof-of-concept w oparciu o technologię blockchain.

Jeden z deweloperów VeChain ujawnił, że wersja Sync2 lite ma teraz wsparcie Ledger, wiodącego producenta portfeli sprzętowych na rynku kryptowalut. Sync 2 to niedawno uruchomiona aplikacja portfela VeChain, która otwiera łańcuch bloków na szerszą integrację z dApp.

Deweloper, znany tylko jako Libotony, dołączył do swojego tweeta zrzut ekranu pokazujący integrację Sync 2 z Ledger. VeChain nie ogłosił jeszcze formalnie integracji, aczkolwiek retweetował wpis dewelopera.

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

AltcoinKryptowalutyVeChainvet
Komentarze (0)
Dodaj komentarz