Wymieniaj kryptowaluty w kantorach stacjonarnych

Wymiana czy w ogóle zakup kryptowalut staję się coraz trudniejszą sprawą. Kolejne ograniczenia, limity transakcyjne czy konieczność pełnej weryfikacji danych znacząco utrudnia swobodny handel kryptowalutami. Istnieją jednak miejsca, w których możemy wciąż dokonać zakupu i sprzedaży w sposób szybki i anonimowy. Mowa o kantorach stacjonarnych.

Sposób wymiany w kantorach stacjonarnych jest bardzo prosty. Do zakupu kryptowalut potrzebny jest jedynie nasz adres portfela oraz kwota za jaką chcemy dokonać wymiany. Po ustaleniu kursu i zapłacie otrzymujemy kryptowaluty na nasz portfel w ciągu kilku minut. Podobnie prosta sprawa jest w przypadku sprzedaży. Przelewamy kryptowaluty na wskazany adres i po potwierdzeniu transakcji otrzymujemy gotówkę. Największą siecią kantorów stacjonarnych w Polsce jest obecnie firma FlyingAtom.

FlyingAtom działa na rynku już od 2015 roku. Początkowo w swojej ofercie posiadał jedynie Bitcoina, a obecnie w biurach firmy możny wymienić większość najpopularniejszych kryptowalut (Ethereum, Litecoin, Dash i inne) oraz stablecoiny. Transakcję przeprowadzane w kantorze stacjonarnym FlyingAtom można dokonać bez weryfikacji danych do kwoty 15 000 euro w przeliczeniu na PLN. Biura kantoru FlyingAtom znajdują się w 13 miastach wojewódzkich naszego kraju. Firma posiada i stale rozbudowuje własną sieć Bitomatów. Urządzenia znajdują się już w blisko 30 lokalizacjach, a jeszcze w tym roku powinny się pojawić w kolejnych miejscach. Wszystkie Bitomaty FlyingAtom to dwustronne urządzenia tj. można w nich zarówno kupić, jak i sprzedać Bitcoina.

Mapa kantorów stacjonarnych FlyingAtom

Kantor FlyingAtom posiada kilka usprawnień, które ułatwiają wymianę. Na stronie internetowej firmy www.flyingatom.com możemy podejrzeć aktualny kurs wymiany Bitcoina. W podanych kursach zawarte są już opłaty oraz prowizje. Dokładnie taki sam kurs wymiany obowiązuje przy transakcjach w Bitomacie. W przypadku transakcji w biurze o wartości poniżej 5000 zł firma pobiera dodatkową opłatę w kwocie 150 zł. Kursy wymiany pozostałych kryptowalut ustalane są na miejscu w placówkach firmy.

Na stronie internetowej FlyingAtom jest umieszczony formularz do sprzedaży Bitcoina on-line. W formularzu możemy sprzedać swoje BTC, a gotówkę odebrać we wskazanym przez nas Bitomacie lub kantorze stacjonarnym. Formularz jest znaczącym ułatwieniem dla klientów. Nie trzeba czekać w biurze lub przy Bitomacie na potwierdzenie transakcji w sieci. Na miejscu pojawiamy się dopiero w momencie, gdy wiemy, że transakcja została potwierdzona, a my otrzymamy gotówkę bez czekania.

Formularz do sprzedaży BTC on-line
Instrukcja sprzedaży BTC On-line

Formularz jest prosty w obsłudze, do przeprowadzenia i weryfikacji transakcji potrzebujemy jedynie numeru telefonu lub adresu e-mail. Kurs wymiany podawany w formularzu jest taki sam, jaki otrzymamy w kantorach stacjonarnych lub dokonując wymiany w Bitomatach FlyingAtom.

BitcoinbitomatFlyingAtomkantor stacjonarnyKryptowalutyPolska
Komentarze (0)
Dodaj komentarz