Gate.io – druga giełda pod względem obrotów

Gate.io staje się drugą co do wielkości giełdą kryptowalut pod względem wolumenu obrotu

Gate.io, jedna z najstarszych giełd kryptowalutowych na świecie, stała się drugą co do wielkości giełdą kryptowalut pod względem wolumenu obrotu według danych CoinGecko, zapewniając sobie pozycję jednej z wiodących giełd na całym świecie.

Założona w 2013 roku firma Gate.io oferuje szeroką gamę produktów, w tym:

Startup, który pozwala użytkownikom na wczesne inwestowanie w projekty,

NFT Magic Box, który pozwala na tworzenie i handel niezamiennymi tokenami (NFT),

GateChain, rodzimy ekosystem blockchain,

Gate Ventures, dział inwestycji venture capital.

Szeroka gama produktów i usług Gate.io doprowadziła do wzrostu popularności platformy, która na początku 2022 roku przekroczyła 10 milionów użytkowników.

„To kolejny niezwykły kamień milowy dla nas w Gate.io, gdy zbliżamy się do naszych dziewiątych urodzin. Nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie naszym użytkownikom bezpiecznej platformy, z kompleksowym pakietem produktów i usług, pozostaje kluczem do naszego wykładniczego wzrostu w ciągu ostatnich kilku lat i nie planujemy zwalniania tempa” – powiedziała Marie Tatibouet , dyrektor marketingu Gate.io.

Firma oferuje do handlu ponad 1400 zbywalnych kryptowalut na swoim rynku spot, a jej dzienny wolumen obrotu przekroczył 3 miliardy dolarów. Gate.io szczyci się posiadaniem najszerszej gamy zbywalnych aktywów ze wszystkich wiodących giełd.

O Gate.io

Założona w 2013 roku firma Gate.io jest jedną z najstarszych wiodących giełd kryptowalut. Oferuje wiele wiodących zasobów cyfrowych i ma ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Jest konsekwentnie klasyfikowana jako jedna z 10 najlepszych giełd kryptowalutowych pod względem płynności i wolumenu obrotu.

Została zweryfikowana przez Blockchain Transparency Institute (BTI).

Dodatkowo Gate.io otrzymało ocenę 4,5 od Forbes Advisor, co czyni ją jedną z najlepszych giełd kryptowalut w 2021 roku. Oprócz głównej giełdy Gate.io oferuje również inne usługi, takie jak zdecentralizowane finanse, badania i analizy, kapitał wysokiego ryzyka inwestycje, obsługa portfela i nie tylko.

Giełda oferuje także handel na rynku kontraktów terminowych z 10-krotną dźwignią.

Gate.io może nie świadczyć pełnej skali usług na niektórych rynkach i jurysdykcjach oraz może ograniczyć lub zabronić korzystania z całości lub części usług zgodnie z lokalnymi przepisami.

To bardzo dobrze że, giełdy kryptowalutowe rywalizują, zabiegają o klienta, poszerzając swoją ofertę a także poddając się ocenie instytucji zewnętrznych. Przypadek giełdy QuadrigaCX o której powstał film pt. „Nie ufaj nikomu”, dostępny na Netflixie nie powinien się nigdy więcej wydarzyć. Każdy kto lokuje swoje pieniądze w ekosystemie kryptowalut powinien nie tylko ten film zobaczyć ale przede wszystkim zawsze pamiętać o bezpieczeństwie.

Może zainteresuje Cię:

gate.ioKryptowaluty
Komentarze (0)
Dodaj komentarz