Abucoins

Bitmarket
Bezpieczeństwo

Bitfinex częściowo wznawia wypłaty

Jedna z największych giełd kryptowalut Bitfinex ogłosiła, że wznawia wypłaty dla kwot powyżej 50,000$. Klienci z mniejszym kapitałem będą wciąż musieli poczekać na możliwość wypłaty środków w zależności od rozwoju sytuacji z bankami obsługującymi giełdę.

O problemach giełdy z bankami informowaliśmy już w kwietniu. Bitfinex ogłosiło, iż tajwański bank obsługujący platformę niespodziewanie odmówił dalszej współpracy. W związku z tym wszelkie wpłaty pieniędzy nie zostałyby procedowane, tak samo jak uniemożliwiona została wypłata gotówki z giełdy.

Bitfinex starał się rozwiązać ten problem jednak udało się to tylko częściowo. Wg komunikatu, który został wydany, platformie udało się przesunąć część środków z Tajwanu. Umożliwia to tym samym niepełne wznowienie wypłat. Możliwość taka mają klienci, którzy posiadają co najmniej 50,000$. Pozostali w dalszym ciągu nie mają możliwości wypłaty pieniędzy i muszą czekać na rozwiązanie sytuacji lub moment w którym Bitfinex przetransferuje pozostałą część środków z Tajwanu.

bitfinex

Oświadczenie na stronie giełdy

Udało się nam przesunąć środki z Tajwanu i ogłaszana wcześniej możliwość wypłaty właśnie jest dostępna. Niestety z uwagi na niewygodną naturę procesu transfery pieniędzy możliwe są wypłaty zgodnie z malejącą kolejnością. Będzie tak dopóty dopóki nie znajdziemy efektywniejszej metody. Będziemy procedować wypłaty na kwotę większa niż 50,000$

– można przeczytać w oświadczeniu

Giełda zapewnia, że z czasem będzie możliwe wznowienie wypłat również na mniejszą kwotę. Warto przy tej okazji odnotować fakt, że Bitfinex niedawno spłacił wszystkich swoich klientów po utracie blisko 120,000 BTC w zeszłym roku. Był to dość odosobniony przypadek, który w pewnym zakresie zrehabilitował giełdę w oczach użytkowników. Dodatkowo problem z transferami dotknął w ostatnim czasie nie tylko tę giełdę, ale tez m.in. BTC-E czy OkCoin.

 

MW.

Podziel się:
Kantor bitcoin bez rejestracji

Blog Prezesa

Ten artukuł ma 3 komentarzy

  1. krypciak Reply

    Dobrze, że wypływa takie info, choć dziwne, że dość przemilczane wśród społeczności. Oby nie było drugiego goxa

  2. wilczur Reply

    Ważna informacja, która przeszła bez echa, aż dziwne

  3. Dawid Reply

    Witam zabudowy kuchenne http://jfm-furniture.pl najwyższa półka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *