Tajemniczy tweet i nowe ATH Binance Coin

Binance Coin, którego CEO Tron, Justin Sun, uważa za nowego Bitcoina, nadal radzi sobie świetnie. Biorąc pod uwagę wielkość kapitalizacji, zajmuje teraz siódmą pozycję na rynku wirtualnych walut. BNB osiągnęło także swoje nowe All-Time High (ATH) i najwyraźniej nie zamierza zwalniać kroku. Kryptowalutowa zima jest już wspomnieniem, więc możemy spodziewać się dalszych wzrostów. Tajemniczy tweet opublikowany przez giełdę Binance podgrzał jeszcze bardziej atmosferę.

Dotychczasowe All-Time High (ATH) Binance Coin (BNB) wynosiło $24,5 i zostało zaobserwowane w styczniu 2018 roku. Ze względu na rozpoczęcie się trendu spadkowego, przez następny rok cena BNB spadła do poziomu $6. Oznacza to, że przez 12 miesięcy straciła na wartości więcej niż 75%. Nie odróżniało jej to od innych wirtualnych walut, którym kryptozima również dała się mocno we znaki. Ceny niektórych popularnych cyfrowych aktywów spadły nawet o 90% – nawet najwytrwalsi propagatorzy Bitcoina mogli zacząć mieć wątpliwość co do przyszłości branży.

Teraz jednak z wielu stron nadchodzą pozytywne wiadomości i wydaje się, że byki na dobre przejęły kontrolę na rynku. 19 maja BNB przekroczył poziom $29, co w tamtym momencie było jego nowym ATH. W porównaniu do początku roku, kurs Binance Coin wzrósł o więcej niż 380%. Aktualnie wynosi on $31,62, zaś wczoraj wieczorem osiągnął kolejne ATH – $32,24. Jego kapitalizacja to obecnie $4 393 945 772, a wolumen obrotów z ostatnich 24 godzin – $746 377 763 (według coinmarketcap.com).

Pomimo, że od początku tego roku większość kryptowalut przynosi spore zyski, to wyniki BNB wyglądają na ich tle imponująco. Coraz więcej inwestorów decyduje się na umieszczenie Binance Coin w swoim portfelu. Za jego sukcesami stoi maltańska giełda cyfrowych walut Binance oraz jej CEO, Changpeng Zhao, wraz z zespołem. Nastrojów nie popsuła nawet strata 7000 BTC.

Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego warto obserwować poczynania platformy Binance i ich tokena BNB. Firma zamierza wkrótce uruchomić pełnię usług w ramach DEX. Czekają na to tysiące użytkowników.

Ten tajemniczy tweet rozbudził ciekawość kryptowalutowej społeczności – czy jest to zapowiedź możliwości kupna z depozytem zabezpieczającym (margin trading)? Zapraszam do dyskusji!

ATHBinanceBinance CoinBNBCZTwitter
Komentarze (0)
Dodaj komentarz