Shiba Inu (SHIB) osiąga nowe ATH

Meme token Shiba Inu w ciągu 24 godzin wrósł o ponad 54%, co doprowadziło do najwyższej ceny w historii: 0,00004414 USD.

Nowemu ATH na SHIB towarzyszą kilkuprocentowe spadki cen wielu popularnych kryptowalut (BTC, ETH, BNB, ADA, SOL).

Czy Shiba Inu (SHIB) wyprzedzi Dogecoin (DOGE)?

W momencie pisania artykułu cena Shiba Inu (SHIB) wynosi 0,00004412, a token znajduje się na jedenastym miejscu kryptowalut o największej kapitalizacji. Przy tak dynamicznym wzroście (w ciągu ostatnich 30 dni wartość SHI wzrosła o 477%) coraz więcej osób zaczyna wierzyć w to, że projekt może z czasem zastąpić pierwszy meme coin, czyli Dogecoin (DOGE).

Kiedy Shiba Inu wejdzie do pierwszej dziesiątki kryptowalut?

Kapitalizacja Shiba Inu wynosi obecnie 21 041 131 260 USD. Jeżeli token miałby wejść do pierwszej dziesiątki kryptowalut, musiałby wyprzedzić USDC, który obecnie znajduje się na dziesiątym miejscu. Jego aktualna kapitalizacja rynkowa wynosi 32 421 352 161 USD.

Co może wpłynąć na dalsze wzrosty SHIB?

Zainteresowanie meme tokenem nieustannie rośnie, a chociaż aplikacja Robinhood na razie bez Shiba Inu (SHIB), to istnieje duża szansa, że prędzej czy później firma wprowadzi możliwość handlu tym aktywem. To natomiast mogłoby przyczynić się do dalszych wzrostów, podobnie jak tweety Elona Muska. Co ciekawe miliarder nie musi już nawet zamieszczać zdjęć psów, aby cena SHIB rosła w góre. Jak pisaliśmy w artykule: Elon Musk pchnął kurs Shiba Inu o 15% w górę, zapalnikiem do wzrostów może być nawet zbudowany z nawiasów i innych znaków zwierzak trzymający rakietę.

NFT Shiba Inu

Dodatkowo Shiba Inu, w przeciwieństwie do większości meme tokenów nie chce być jedynie kolejną kopią DOGE. W ostatnim czasie projekt został rozbudowany o NFT SHIBOSHI (więcej informacji znajdziesz w artykule: NFT od Shiba Inu, czyli weź psa na smycz).

Co sądzisz o Shiba Inu? Interesują cię nowe meme tokeny? A może uważasz, że Dogecoin (DOGE) wystarczy i nie potrzeba kolejnych kopii tokenów z psami?

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

shiba inu
Komentarze (0)
Dodaj komentarz