Nowa strona sieci kantorów FlyingAtom

Popularna sieć kantorów kryptowalut FlyingAtom zaktualizowała swoją stronę internetową. Dzięki temu użytkownicy zyskali dostęp do nowych funkcji (przykładem może być łatwe sprawdzanie stanu gotówki dostępnej w poszczególnych bitomatach), a strona stała się dużo bardziej przystępna dla odwiedzających.

Sprawdź, co jeszcze zmieniło się na stronie kantoru FA i dlaczego warto zainteresować się jego ofertą.

Bitomaty dostępne w 23 polskich miastach

Dzięki możliwości sprawdzania stanu gotówki we wszystkich bitomatach, każdy może podejrzeć, gdzie w danym momencie bez problemu wymieni interesującą go ilość pieniędzy. Bitomaty pozwalają kupować i sprzedawać Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH) oraz popularne stablecoiny: Tether (USDT) i USD Coin (USDC). Minimalna kwota, jaką należy wymienić podczas jednej transakcji, wynosi 100 złotych.

Dzięki temu bitomaty są świetnym wyborem dla osób, które chcą szybko wymienić kryptowaluty na złotówki lub zakupić aktywa cyfrowe bez odwiedzania kantoru i korzystania z usług giełd.

Ułatwiony handel kryptowalutami

Aktualizacja strony sieci kantorów pozwoliła ułatwić proces handlowania aktywami cyfrowymi. Nie ma znaczenia, czy ktoś chce sprzedać krypto, czy też zależy mu na zakupie za gotówkę. Na stronie można błyskawicznie sprawdzić kursy i adresy poszczególnych biur, a następnie umówić wizytę w stacjonarnym punkcie, gdzie transakcja zostanie sfinalizowana.

Komfort użytkowania strony

Już po odwiedzeniu strony głównej FlyingAtom widać, że aktualizacja objęła praktycznie wszystkie elementy. Poprawiono między innymi szatę graficzną, a całość ma bardziej przemyślany układ. Strona ładuje się o wiele szybciej i to niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z komputera, czy urządzenia mobilnego. Zdecydowanie zwiększa to wygodę użytkowników. Kursy popularnych kryptowalut prezentowane są w czytelny sposób. Warto również wspomnieć o rozbudowanej sekcji FAQ zawierającej odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, która przyda się mniej doświadczonym użytkownikom krypto.

Wszystkie osoby, które w najbliższym czasie skorzystają z oferty kantoru, będą mogły wymienić krypto na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Co sądzisz o nowej stronie polskiej sieci kantorów? Czy miałeś już okazję zapoznać się ze wszystkimi nowościami? Jeżeli tak, koniecznie napisz, co sądzisz o wprowadzonych zmianach.

kantor FlyingAtom
Komentarze (0)
Dodaj komentarz