Milion złotych nagrody za pomoc w odnalezieniu Sylwestra Suszka

Firma Deltaoils-Plus ufundowała nagrodę w wysokości miliona złotych za informacje, które pomogą odnaleźć Sylwestra Suszka. 10 marca 33-letni milioner po zakończeniu spotkania biznesowego odjechał w nieznanym kierunku i od tego czasu rodzina nie miała z nim żadnego kontaktu.

Na temat zaginięcia polskiego przedsiębiorcy wypowiedziała się w mediach jego siostra Nicole. Według niej, gdyby ktoś porwał Suszka dla okupu, to już zgłosiłby się po pieniądze.

Nagroda w wysokości miliona złotych

Sylwester Suszek zaginął 10 marca, co opisywaliśmy na łamach BitHub. O sprawie jako pierwszy poinformował dziennikarz Michał Fuja, który dwa lata temu pracował nad reportażem o polskim „królu Bitcoinów”.

10 marca około godziny 15:00 zakończyło się spotkanie biznesowe w firmie Deltaoils-Plus. Uczestniczył w nim Sylwester Suszek. Według niepotwierdzonych informacji po zakończeniu spotkania milioner wsiadł do obcego samochodu i od tego czasu nikt nie miał z nim kontaktu.

Firma Deltaoils-Plus przeznaczyła milion złotych na nagrodę za wskazanie jakichkolwiek informacji, które pomogą odnaleźć zaginionego. Osoby, które dysponują przydatnymi informacjami, mogą je przesłać na adres:

nagroda@deltaoils-plus.pl

Przypominamy również, że informacje można zgłaszać bezpośrednio policji drogą telefoniczną:

47 85 125 55, 47 85 120 00 lub 112

oraz mailową:

kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Siostra Sylwestra Suszka wypowiedziała się na temat jego zaginięcia

Super Express zamieścił dzisiaj rozmowę z siostrą zaginionego milionera (link). Kobieta potwierdziła, że jej brat był osobą wielką i majętną. Dodała również, że tam, gdzie są duże pieniądze, tam są problemy. Niestety na razie nie udało jej się uzyskać od policji żadnych konkretnych informacji. Siostra biznesmena obawia się, że w końcu policja odnajdzie jego zwłoki.

„Jak się zbliża wieczór i kolejna doba, zbliżamy się do tego, że znajdziemy jego zwłoki”.

Na powrót przedsiębiorcy czeka dwójka małych dzieci.

W ubiegłym roku głośno było o reportażu zrealizowanym przez popularną stację. Sugerowano w nim, że najpopularniejsza polska giełda kryptowalut może mieć powiązania z półświatkiem. Sylwester Suszek błyskawicznie zdementował te informacje (szczegóły znajdziesz w artykule: Sylwester Suszek i BitBay w TVN24 | Szczegóły reportażu).

Może Cię zainteresować:

Sylwester Suszek
Komentarze (0)
Dodaj komentarz