CEO TRON: nadchodzi coś wielkiego i niezwykłego!

Tweet opublikowany przez CEO Tron 26 maja brzmi niezwykle obiecująco – podobno nadchodzi coś wielkiego i niezwykłego. Branża cyfrowych walut przeżywa rozkwit i coraz więcej pozytywnych informacji dociera do opinii publicznej. Ale co oznacza wiadomość, którą na twitterze zamieścił Justin Sun? Podobno ma mieć ona związek zarówno z Tron (TRX), jak i BitTorrent (BTT). Szczegóły poznamy już za kilka dni.

Według informacji zamieszczonych 26 maja na twiterze przez CEO TRON, firma ma ambitne plany. Coś „niezwykłego i wielkiego” zbliża się wielkimi krokami. Więcej detali mamy poznać niedługo po pierwszym czerwca. Trzymamy kciuki?

 [Nadchodzi] coś wielkiego i niesamowitego, jeśli chodzi o TRON i BitTorrent. Podziele się tym z Wami po 1 czerwca. Myślę, że mam 70% szans, aby wygrać i doprowadzić to do końca. Trzymajcie kciuki!

Na reakcję rynku wywołaną tymi słowami nie trzeba było długo czekać. Cena TRX wzrosła od tamtej pory o ok. 25% – z $0,28 do $0,35. Chociaż komunikat, który spowodował znaczne wzrosty, nie jest niczym pewnym (70% szans), to musiał on zadziałać na wyobraźnię inwestorów. Nad czym pracuje Justin Sun? I czy na prawdę będzie to godne uwagi?

BiTorrent (BTT) także radzi sobie świetnie – w chwili pisania tego artykułu, wzrost jego kursu był równy 21,5% (w ciągu ostatnich 24 godzin). Aktualnie jego cena wynosi $0,001722. Powodem takiego stanu rzeczy mogą być plany Opery, zakładające włączenie obsługi TRX przez ich portfel, do którego dostęp użytkownik uzyskiwać będzie za pośrednictwem przeglądarki. Co więcej, para TRX/BTT niedługo pojawi się na giełdzie wirtualnych walut KuCoin.
Jak dalej potoczą się losy projektów TRON i BitTorrent? Czy nastąpi kolejny przełom? Justin Sun jest sprawnym liderem i marketingowcem, dlatego nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Cierpliwie czekajmy na rozwój sytuacji.
BittorrentBTTJustin SunSunTRONTRX
Komentarze (0)
Dodaj komentarz