Złoto czy aktywa cyfrowe? – dowiedź się na GoldUp Warszawa

Już 25 listopada w Warszawie odbędzie się trzecia, wyjątkowa, edycja GoldUp. Wyjątkowa, czyli wzbogacona o dodatkowe atrakcję m.in. złotą debatę. Debata ta ma na celu uwypuklić wady i zalety lokowania kapitału w metale szlachetne i kryptowaluty. Godzinne przeanalizowanie oraz zestawienie kryptowalut i metali szlachetnych jako aktywów. To tylko kropla w morzu korzyści, jakie płyną z przybycia na warszawski GoldUp, na który serdecznie zapraszamy!

GoldUp Warszawa – co nas czeka?

GoldUp w stolicy to wystąpienia prezesów, dyrektorów, analityków, popularnych twórców a przede wszystkim wieloletnich praktyków. Osób, które swoją wiedzę czerpią głównie z doświadczenia, na GoldUp w Warszawie swoje prelekcje zaprezentują:

  1. Renata Lenik (dyrektor sprzedaży we FlyingAtom.Gold) – ekspert na rynku metali i kamieni szlachetnych przedstawi temat pt. “Weryfikacja złotych monet bulionowych. Jak uniknąć oszustw i inwestować bezpiecznie?
  1. Patryk Dudziński (twórca kanału YT “Srebrny Wehikuł) – wieloletni stacker, inwestor i entuzjasta metali szlachetnych opowie o “Srebrze – geniuszu z rozdwojeniem jaźni
  1. Tomasz Nykiel (dyrektor zarządzający w 79element) – który na bazie swojego 13 letniego doświadczenia na rynku metali szlachetnych, przedstawi kulisy pracy dilera w temacie pt. “W miarę uczciwy diler”
  1. Roman Zaborowski (prezes zarządu NDF Pilot) – Organizator pierwszego funduszu kryptowalutowego w Polsce, na którego rejestrację nie wydała zgody KNF. Przedstawi krótką historię inwestowania w Polsce od czasów przemian w temacie pt. “Od kolejek za kolorowymi TV po Bitcoina
  1. Tomasz Gessner (główny analityk w Tavex) – na podstawie ponad 20 letniego doświadczenia postara się odpowiedzieć na pytanie “Dlaczego złoto nie(zawsze) chroni przed inflacją?
  1. Zbigniew Dylewski (twórca YT, doktor ekonomii) – autor popularnego kanału youtube, który został nazwany jego imieniem i nazwiskiem. Lubi rozprawiać o pieniądzu, a szerzej – o sprawach gospodarczych opartych na pieniądzu. O czym opowie na GoldUp, dowiecie się na miejscu.
  1. Mariusz Sperczyński (CEO of FlyingAtom.PL)-  prelegent licznych wystąpień na konferencjach zajmujących się łączeniem świata tradycyjnych finansów z aktywami wirtualnymi. Tym razem zobaczymy go w złotej debacie.

Prelekcje to nie wszystko

Na warszawskim spotkaniu uczestnicy oprócz wymienionych wyżej złotej debaty i 6 unikatowych prelekcji. Klasycznie uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać o metalach szlachetnych i inwestowaniu podczas zaplanowanego networkingu. Na miejscu odbędzie się także złoty konkurs, w którym do wygrania będą złote nagrody. Kolejną atrakcją godną uwagi bez wątpienia jest niecodzienna, bezpłatna możliwość zbadania swojego złota oraz srebra inwestycyjnego przy pomocy spektrometru. Wszystko to już 25 listopada w Warszawie, dokładnie w Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11, start o godz. 14:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy odebrać bezpłatny bilet, uprawniający do udziału w wydarzeniu.

Nie czekaj, odbierz bezpłatny bilet nahttps://goldup.pl/goldup-warszawa/

Zobacz jak było ostatnim razem

goldupmetale szlachetneSrebroWarszawaZłoto
Komentarze (0)
Dodaj komentarz