Slothana kończy ICO i jest blisko debiutu na Binance

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Dogecoin jest najlepszym przykładem tego, że memecoiny mogą przynieść ogromne zyski. Od debiutu Doge w 2013 roku token zyskał na wartości ponad 28 000%. Naturalnie największą stopę zwrotu można osiągnąć przy zakupie monet w fazie przedsprzedaży jeszcze przed publiczną emisją. Piszemy o tym nie bez powodu, ponieważ lada dzień między innymi na Binance zadebiutuje nowy token memowy – Slothana. Dlatego to ostatni moment, aby zakupić monetę w fazie ICO.

Fot. materiały partnera

Co charakteryzuje projekt Slothana?

Slothana jest kolejnym tokenem memowym opartym na Solanie. To popularne środowisko pośród deweloperów. Blockchain jest ceniony przede wszystkim za wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niskie opłaty transakcyjne. Właśnie dlatego dziennie w ekosystemie Solana powstaje nawet przeszło 20 000 tokenów memowych. Jest ona również wybierana ze względu na brak cenzury, chociaż wkrótce może się to zmienić i określone tematyki zostaną zakazane.

W przypadku projektu Slothana nie ma żadnych wątpliwości. To memecoin, którego twarzą jest leniwiec. W ten sposób twórcy chcą wyróżnić się pośród licznej konkurencji, która za ikonę wzięła sobie żabę, a zwłaszcza psa. Zresztą nie po raz pierwszy, ponieważ najprawdopodobniej zespół stoi także za projektem Smog, który reprezentuje smok Smaug znany z książek i ekranizacji J.R.R. Tolkiena (m.in. „Hobbit: Pustkowie Smauga” czy „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”).

Jak przystało na leniwca, jest on znużony pracą w biurze w godzinach od 9 do 17:00. Leniwiec chce wyrwać się z tego nudnego środowiska. Zresztą podobnie jak wielu ludzi pracujących na przykład w korporacjach, którzy poprzez dodanie tokenów $SLOTH do portfela kryptowalutowego mają szansę zmienić coś w swoim życiu i stać się niezależnymi.

Ogromne zainteresowanie w fazie przedsprzedaży

Jak wiele innych memecoinów, również Slothana przed debiutem na giełdzie jest dostępna w fazie przedsprzedaży. Jednak cała przedsprzedaż wygląda tutaj zgoła odmiennie od konkurencji. Otóż twórcy zrezygnowali z etapów, kiedy na kolejnych poziomach cena monety jest droższa.

W przypadku tokenów $SLOTH nie ma takiego mechanizmu. Przez całą fazę przedsprzedaży wygląda to identycznie, kiedy za jedną monetę $SOL inwestor może otrzymać aż 10 000 tokenów $SLOTH. Jest to z korzyścią dla inwestora. Rezygnacja z etapów sprawia, że każdy inwestor kupujący tokeny w fazie przedsprzedaży jest traktowany tak samo.

Sama przedsprzedaż cieszy się ogromną popularnością. Otóż już w kilka godzin twórcom udało się zebrać 500 000 USD, aby po kilku dniach mieć już 10 razy więcej środków. Aktualnie przedsprzedaż zebrała już ponad 15 000 000 USD, co było górną granicą określoną przez deweloperów. Oznacza to tylko jedno – przedsprzedaż szybko zmierza ku końcowi. Jest to więc ostatnia szansa, aby wspiąć się na grzbiet leniwca i wspinać się w nim w kierunku korony drzew.

Jak kupić tokeny $SLOTH?

Z pewnością zachodzą przesłanki, które pozwalają stwierdzić, że po publicznym debiucie token zyska na wartości. Dlatego to ostatni moment, żeby dodać do portfela monety w atrakcyjnej cenie. Zwłaszcza że proces zakupu jest bardzo prosty i szybki.

W pierwszej kolejności należy wybrać portfel kompatybilny z siecią Solana (np. Phantom Wallet, Solflare, Trust, Coinbase Wallet). Jeżeli zachodzi taka potrzeba, portfel krytograficzny należy doładować monetami $SOL, ponieważ tylko w ten sposób można dokonać wymiany tokenów $SOL na $SLOTH.

Zakupu można dokonać poprzez widget na stronie projektu. Natomiast przy zakupie z portfela wystarczy wysłać monety $SOL do portfela przedsprzedażowego na adres EnSawje2vQSQKtGbPYdXEuYKm2sHgeLKJTqCmrDErKEA. Zgodnie z przelicznikiem zamiany (1 $SOL = 10 000 $SLOTH) tokeny zostaną dopisane do portfela inwestora po zakończeniu przedsprzedaży.

Co dalej z tokenami $SLOTH?

W związku z szybkim zebraniem kwoty ponad 15 000 000 USD w fazie przedsprzedaży, ten etap projektu niemal się zakończył. Otóż przedsprzedaż kończy się w poniedziałek, 29 kwietnia, o godzinie 10:00 czasu polskiego. Następnie token zadebiutuje na scentralizowanej giełdzie CEX, między innymi na Binance.

Fot. materiały partnera

Kup Slothana

Faza przedsprzedaży może sugerować, że po publicznej emisji token będzie budził duże zainteresowanie. Jest ku temu kilka przesłanek, a pierwszą z nich jest popularne środowisko, jakim jest blockchain Solany. Nie można wykluczyć, że token powtórzy sukces innych memecoinów opartych na Solanie (m.in. $BONK, $SLERF czy $SMOG).

Z korzyścią dla wartości monety $SLOTH znaczenie może mieć także rosnąca cena Bitcoina. Najdroższa kryptowaluta świata jest właśnie po czwartym halvingu w historii. W dłuższej perspektywie Bitcoin powinien zyskiwać na wartości. Arthur Hayes, założyciel giełdy kryptowalut BitMEX, wskazuje nawet na poziom 1 000 000 USD za 1 BTC. Jednoczesny spadek podaży może skutkować skierowaniem się inwestorów ku altcoinom, w tym memecoinom takim jak Slothana.

Czy warto zainwestować w tokeny $SLOTH w przedsprzedaży?

Czas pokaże, jak tokeny Slothana zachowają się po publicznej emisji, kiedy będą już dostępne na giełdzie. Natomiast istnieje prawdopodobieństwo, że po zakończeniu ICO moneta mocno zyska na wartości. Zresztą sami twórcy również nie kryją wysokich oczekiwań. Otóż celem jest kapitalizacja na poziomie 420 000 000 USD.

Warto pamiętać, że w kilka tygodni po debiutach tokeny memowe z potencjałem potrafią podrożeć nawet o kilkaset procent. W dłuższej perspektywie może to być nawet kilka tysięcy procent zysku i więcej. Naturalnie wiele zależy od momentu wejścia w inwestycję. Przedsprzedaż jest tutaj najlepszym momentem – ryzyko inwestycji jest najmniejsze, a potencjał do wzrostu – najwyższy.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że jest to memecoin. To aktywa w dużej mierze spekulacyjne, które potrafią nagle wzrosnąć i szybko stracić na wartości przy spadku zainteresowania użytkowników. Dlatego pomimo optymistycznych prognoz dla Slothany należy zachować zdrowy rozsądek. Warto mieć te tokeny w swoim portfelu. Jednak konieczna jest też właściwa dywersyfikacja portfela kryptowalutowego.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Slothana
Komentarze (0)
Dodaj komentarz