Włoski fast food inspirowany Shiba Inu planuje stworzyć globalną sieć restauracji

Inspirowany meme tokenem Shiba Inu włoski fast food Welly zachęca do współpracy franczyzobiorców z całego świata.

Deweloper Shiba Inu, Shytoshi Kusama, ogłosił partnerstwo z burgerownią z Neapolu już w zeszłym tygodniu. Burgerowy fast food przeszedł pełny rebranding, dzięki czemu charakterystyczny dla meme tokena pies Shiba stał się jego oficjalną maskotką. Welly ogłosiło również, że będzie akceptować SHIB jako opcję płatności, rozważając jednocześnie dodanie obsługi konkurencyjnego DOGE.

Przedstawiciele brandu poinformowali dzisiaj, że w ciągu ostatniego tygodnia otrzymał „setki” próśb o umożliwienie otwarcia kolejnych restauracji w drodze franczyzy.

Zespół Shiba Inu reklamuje Welly jako zdrową opcję fast food, co ma ją rzekomo odróżniać od głównych graczy na tym rynku, takich jak McDonald’s czy Burger King.

Zlokalizowana w Neapolu restauracja, która otworzyła swoje podwoje w 2021 r., będzie oferować również tokeny niewymienialne (NFT), dzięki którym jej klienci będą mogli uzyskać dostęp do „ekskluzywnych korzyści”.

Shiba Inu cały czas do przodu

W chwili przygotowywania niniejszej publikacji, token Shiba Inu notuje 50% wzrost w ciągu ostatnich 7 dni. Chociaż wydaje się mało prawdopodobne, aby działania Welly mogły pobudzić cenę do tak dużego rajdu, niedawno pojawiły się nowe katalizatory wzrostów. Dostawca rozwiązań blockchain Unification Foundation ogłosił, że już niebawem uruchomiona zostanie publiczna sieć testowa Shibarium Layer 2. Co więcej, deweloperzy Shiba Inu poinformowali o planach uruchomienia metawersu Shiberse:

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

shiba inuToken
Komentarze (0)
Dodaj komentarz