Przegapiony sezon na mem-coiny? 3 kryptowaluty memowe które nadal mogą wykręcić świetne wyniki

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Najpopularniejsze memecoiny wciąż rosną, towarzysząc Bitcoinowi (BTC) w zdobywaniu nowych maksimów. W miarę jak wycena głównych kryptowalut memowych staje się coraz wyższa, nie brakuje inwestorów, którzy zdecydowali się zapolować na mniej znane alternatywy, dostępne za mniej niż dolara: Sponge V2, Smog czy Scotty the AI.

Największe memecoiny w marcu 2024 roku

Do pierwszej piątki najważniejszych monet memowych na rynku nieustannie zaliczają się Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Pepe (PEPE), Floki (FLOKI), dogwifhat (WIF). Każda z nich posiada kapitalizację rynkową wynoszącą co najmniej 2 mld dolarów, przy czym liderzy rankingu, DOGE i SHIB mogą pochwalić się kapitalizacją przekraczającą 20 mld dolarów. 

Czy pole wzrostu największych kryptowalut memowych zacznie się zawężać? Nie brakuje głosów, że na największe zyski mogą liczyć posiadacze tych memecoinów, których kapitalizacja rynkowa nie przekroczyła jeszcze 300 mln dolarów.

Fot. materiały partnera

Najlepsze nowe memecoiny za mniej niż dolara

Nowe memecoiny, które debiutują na rynku, coraz częściej oferują inwestorom coś więcej, niż wyłącznie okazję do żartów i oczekiwania na ruchy społeczności. Wiele z nich skupia się na wcześniej wybranym motywie przewodnim, za którym stoi określona użyteczność. Pozwala to wzbudzić w inwestorach poczucie, że o nowej monecie memowej będzie głośno nieco dłużej niż tylko kilka dni po premierze.

Projekty kryptowalut memowych, które zwróciły na siebie uwagę inwestorów łączy coś jeszcze – niska cena, pozwalająca na niedrogą dywersyfikację inwestycji. Za większość z nich trzeba zapłacić nie więcej niż 1 dolara.

Sponge V2 

Popularny wśród społeczności memecoin Sponge ($SPONGE) przeżywa właśnie wielki powrót po niedawnej migracji do Polygon. Kapitalizacja rynkowa gąbczastego tokena przekroczyła 147 mln dolarów. Migracja do Polygon pozwoli przyspieszyć transakcje i zaoferować użytkownikom niższe opłaty. Szum wokół $SPONGE pozytywnie wpływa na rozpoznawalność nowego wariantu memecoina: $SPONGEV2.

Nowej wersji Sponge V2 nie da się uzyskać bezpośrednio w ramach wymiany za innego tokena. Zamiast tego, należy przeznaczyć pierwotne monety $SPONGE do stakingu w ramach 2. wariantu inteligentnego kontraktu Stake-to-Bridge i pasywnie dodawać do portfela tokeny $SPONGEV2.

Fot. materiały partnera

Oprócz cech, które przyniosły popularność projektowi Sponge, Sponge V2 oferuje swoim inwestorom dodatkową użyteczność – $SPONGE V2 będzie natywnym tokenem gry wyścigowej Play-to-Earn, w ramach której będzie można wygrywać dodatkowe tokeny, rywalizując z innymi użytkownikami. Projekt oferuje także coś dla pasywnych inwestorów – w ramach stakingu oczekiwane są zwroty na poziomie APY 177%.

Scotty the AI z misją ochrony użytkowników blockchain

To ostatnia szansa, aby kupić memecoina $SCOTTY projektu Scotty the AI. Chociaż przedsprzedaż właśnie się zakończyła, przez kilka kolejnych dni można kupić tokena w niskiej cenie 0,01 dolara. Aktualna kapitalizacja rynkowa kryptowaluty wynosi 14 mln dolarów.

Fot. materiały partnera

Scotty the AI ma za sobą udany debiut i zebranie ponad 6,6 mln dolarów w przedsprzedaży. Zamiast tradycyjnego psa rasy Shiba Inu, twórcy postawili na postać teriera szkockiego. Projekt jest zasilany systemem sztucznej inteligencji, który ma wykrywać zagrożenia w blockchain, podejrzane transakcje, naruszenia bezpieczeństwa czy anomalie sieciowe i zapewniać integralność kryptowaluty $SCOTTY – będącej memecoinem i tokenem AI w jednym. 

Posiadacze tokena mogą przeznaczyć go do stakingu z nagrodami szacowanymi na APY 37%. Dodatkowo planowane jest uruchomienie gry typu Play-to-Earn, która ma podtrzymać zainteresowanie memecoinem. Jego posiadacze uzyskają także dostęp do chatbota Scotty, który będzie dostarczał konkretnych wskazówek inwestycyjnych, a także ScottySwap – narzędzia do bezpiecznej wymiany kryptowaluty.

Smog oferuje największe airdropy w historii Solana

Smog to memecoin nawiązujący do historii rodem ze świata fantasy, który chce „podpalić” dotychczasowy świat monet memowych zdominowany przez Shiba Inu. Token $SMOG nie jest dostępny w przedsprzedaży, zamiast tego można go nabyć na giełdzie DEX.

Fot. materiały partnera

Od czasu premiery w lutym cena tokena wzrosła o 6,6%, a aktualna kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 233 mln dolarów. Smoczy memecoin wzbudza wyjątkowe emocje, oferując największy airdrop na Solanie w historii. Aby się do niego zakwalifikować, wystarczy zakupić token $SMOG na Solanie lub na Ethereum.

Token może pochwalić się silną społecznością oraz oczekiwanymi nagrodami na poziomie APY 42% za staking kryptowaluty. Memecoina $SMOG można kupić za jedyne 0,03 $ z dodatkową zniżką 10% za zakup przez oficjalną stronę Smog.

Rajd na memecoiny trwa

Największe memecoiny, takie jak Dogecoin czy Shiba Inu utrzymują swoją stabilną pozycję najbardziej wartościowych monet memowych, jednak inwestorzy zaczynają zwracać uwagę na mniej znane alternatywy z dodatkową użytecznością. Należą do nich Sponge V2 z opcją stakingu i gry P2E, Smog z kuszącą ofertą dużych airdropów oraz skoncentrowany na bezpieczeństwie użytkowników Scotty the AI. Użyteczność oraz niska cena to powody, dla których są to najlepsze memecoiny do kupienia w marcu 2024 roku.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

memecoinyReklamaScotty the AISmogSponge V2
Komentarze (3)
Dodaj komentarz
  • JK

    niska cena (…) dostępne za mniej niż dolara”

    Marketcap szitkojna DOGE wynosi astronomiczne 24 miliardy dolarów, ale przecież jest „w niskiej cenie”, bo poniżej dolara za sztukę, hehe

    Przestańcie, naganiacze na szitkojny z ZondaCrypto – robić nowicjuszom wodę z mózgu…

    • ufwsgdz20190809

      Masz wyraźnie napisane – artykuł sponsorowany.

  • Piotr

    Scotty ai wygląda jak kilka innych Rug pull innych twórców. Np ai doge (nie mylić z arbaidoge), ba nawet system kupienia kartą mają ten sam – zostałem zbanowany za chargeback na scamowym projekcie więc bardzo bym uważał. I tak wszystkie poprzednie też przechodziły Kyc czy przegląd kodu. A kończyło się wyparowaniem środków 🙂