Bracia Tate zostali bez kryptowalut o wartości 400k USD

Saga, której głównymi bohaterami są bracia Tate nie kończy się. Po tym jak brytyjsko-amerykański influencer i pięciokrotny mistrz świata w kickboxingu, Andrew Tate, został aresztowany w Rumunii w zeszłym miesiącu, nadszedł czas na drugiego z braci. Po aresztowaniu w sprawie handlu ludźmi, gwałtu, a ostatnio prania brudnych pieniędzy Andrews Tate’a, prokuratorzy przejęli samochody, nieruchomości i grunty będące własnością braci. Organy ścigania postanowiły zająć również kryptowaluty należące do Tristana Tate’a. Podzieliły los pozostałych dóbr, które zgromadzili bracia Tate.

Bracia tracą majątek

Prokuratorzy postanowili pozbawić braci ich nieuczciwie zdobytego majątku. Oprócz nieruchomości, luksusowych samochodów i innych towarów, władze rumuńskie przejęły również kryptowaluty Tristana Tate’a.

Po śledztwach w sprawie rodziny Tate rumuńscy prokuratorzy doszli do wniosku, że obaj Brytyjczycy dorobili się również na praniu brudnych pieniędzy, dlatego śledztwo w ich sprawie zostało przedłużone.

Według Gândula, prokuratorzy zajęli należące do braci Tate grunty w Ilfowie, Braszowie i Prahovej, z których większość została zakupiona w latach 2019-2021. Taki sam środek zastosowano w przypadku niektórych budynków.

Bracia Tate stracili kryptowaluty o wartości 400 000 USD

Zabezpieczenia zostały zastosowane na portfelu kryptowalutowym należącym do Tristana Tate’a, szacowanym na około 300 000 USD, a także na portfelu należącym do Abigail Tyson, który zawierały kryptowaluty o wartości około 90 000 USD. Przypomnijmy, że podczas przeszukań znaleziono kilka luksusowych zegarków i sztabek złota.

Șatena, partnerka Tristana ma 31 lat i jest znaną gwiazdką w międzynarodowym przemyśle pornograficznym. Udało jej się zarobić fortunę, sprzedając swoje akty na stronie dla dorosłych OnlyFans, a także filmy erotyczne.

Tworzyła parę z Tristanem Tate przez ponad 4 lata. Wraz z jednym z braci Tate kobieta ma małą dziecko. Były zawodnik rzekomo miał kilkoro dzieci z kilkoma kobietami.

Andrew Tate chwali się omijaniem podatków

W niedawnym filmie, na którym Tate chwali się wykorzystywaniem Bitcoina do unikania płacenia podatków prawnik Bruce Rivers doszukuje się znamion kolejnego przestępstwa. Jeśli zarzuty o unikanie podatków się potwierdzą, influencerowi i kick-boxer może narazić się na pokaźne kary z tytułu nieopłaconych należności.

crimeKryptowalutyoszustwoTateUKUSA
Komentarze (0)
Dodaj komentarz