Kantor kryptowalut w Krakowie w nowej siedzibie

Kantor kryptowalut – jedna z opcji nabycia lub sprzedaży kryptowalut. Jak każda inna opcja także i ta ma swoje wady i zalety. Jest to jednak idealny wybór dla dwóch specyficznych grup.  

Od 1 czerwca 2021 roku krakowskie biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom będzie działało w nowej lokalizacji. Z usług kantoru będzie można skorzystać teraz w Equal Business Park, ul. Wielicka 28B, 30-552 Kraków.

Dla kogo wymiana w kantorze?

To jakie wady i zalety posiadają kantory kryptowalut w porównaniu do giełd, bitomatów czy kopania jest już powszechnie wiadome. Kantory to miejsce idealne dla dwóch specyficznych grup: nowych inwestorów oraz osób wrażliwych na aspekt anonimowości.

Nowicjusze na rynku kryptowalut na pewno cenią w kantorach to, że mają możliwość kontaktu z inną osobą, która pomoże przejść im przez cały proces zakupu czy sprzedaży ich pierwszych kryptowalut. W takich punktach znajdziecie specjalistów i pasjonatów, którzy wprowadzą Was w ten blockchainowy świat. Wytłumaczą jak działa Bitcoina i jak wykonać pierwszą transakcję czy stworzyć portfel i otrzymać na niego środki.

Ci, którzy cenią sobie anonimowość, zapewne także skierują kroki do kantorów. W zależności od kraju, będą mogli zakupić lub sprzedać cyfrowe aktywa anonimowo do pewnej kwoty, tj. bez okazywania jakichkolwiek dokumentów tożsamości. Czyż nie jest kuszące to, aby wejść w posiadanie lub upłynnić kryptowaluty tak aby żaden organ o tym nie wiedział?

Nad Wisłą

W Polsce główną firmą w segmencie kantorów kryptowalut jest FlyingAtom, który od ponad 5 lat prowadzi swoją działalność w już 13 miastach wojewódzkich. Lista adresów placówek, wraz z godzinami otwarcia czy danymi kontaktowymi jest dostępna tutaj.

Jeżeli jesteście nowi w tym świecie, to nie bójcie się zasięgnąć wiedzy od bardziej doświadczonych osób na tym rynku. Po prostu zadzwońcie czy napiszcie, a na pewno uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do zasad panujących przy handlu kryptowalutami w kantorach FlyingAtom warto zajrzeć do regulaminu.

Natomiast informacje na temat opłat i prowizji znajdziecie tutaj. Warto dodać, że pomimo powszechnie panującej opinii jakoby kantory kryptowalut były droższym od giełd wariantem handlu cyfrowymi aktywami, nie zawsze jest to prawdą.

FlyingAtomkantor kryptowalutkraków
Komentarze (0)
Dodaj komentarz